Kurs Mistrzowski Usui Reiki (Usui Shiki Ryōhō Reiki)

mistrz i nauczyciel Metody Reiki z akredytacją MASTER Szkoły Zen Reiki w Polsce

Spotkanie organizacyjne przez Internet (ZOOM) odbędzie się 8 września 2023, godzina 19.00

Swoje zgłoszenie należy wysyłać na adres: p.gorski@zenreiki.edu.pl

Zgłoszenia na kursy przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: p.gorski@zenreiki.edu.pl

Informacje ogólne i finansowe

• Termin odbywania się zajęć: 7, 8, 9 i 10 grudnia 2023
  • Miejsce zajęć: Katowice, ul. Kościuszki 25
  • Godziny trwania zajęć: 10.30 – 17.30 (z możliwością przedłużenia o wykorzystaną przerwę, maksymalnie 1.5 godziny)
  • Inwestycja (cena): 3750,00 zł – dla aktywnych słuchaczy szkoły 3.100,00 zł
  • Maksymalna ilość uczestników: 8 osób

Warunki przyjęcia

• Ukończony 21 rok życia.
  • Posiadanie dostrojenia w Metodzie Reiki I i II st.
  • Staż praktyka Metody Reiki I stopnia:
    • minimum 12 miesięcy i odbycie w tym czasie minimum 2 superwizji grupowych lub indywidualnych z uprawnionym nauczycielem Metody Reiki,
    • minimum 6 miesięcy i odbycie w tym czasie minimum 2 superwizji grupowych oraz 1 superwizji indywidualnej z uprawnionym nauczycielem Metody Reiki.
  • Minimum 100 godzin pracy z klientem udokumentowanych na karcie – Rejestr przeprowadzonych sesji – masaży reiki (Usui Reiki) wzór 1.

Osoby, które nie uczyły się Metody Reiki w Szkole Zen Reiki w Polsce, lub u akredytowanego przez szkołę nauczyciela, powinny dodatkowo przygotować i przesłać wykonane przez siebie nagranie wideo (demo) pełnej sesji reiki na swoim kliencie. Każda pozycja dłoni powinna trwać ok. 30 sekund. Do nagrania należy dołączyć dokładny opis tekstowy całego zabiegu. Opis  należy przesłać e-mailem wraz z nagraniem w formie dokumentu Word.

Nie przeszedłeś jeszcze podstawowego lub zaawansowanego szkolenia w Metodzie Reiki? Zobacz kalendarz, kursów, dzięki którym przygotujesz się na tegoroczny Kurs Mistrzowski Usui Reiki.

Aby móc uczestniczyć w kursie mistrzowskim należy odbyć szkolenie I oraz II stopnia Metody Reiki. Kalendarz kursów reiki znajdzie tutaj: Kalendarz kursów i warsztatów

Warunki ukończenia kursu

• Pozytywnie przejście weryfikacji dostarczonych do szkoły dokumentów, o których mowa powyżej (Warunki przyjęcia).
  • Uiszczenie opłaty za kurs.
  • Aktywne uczestniczenie we wszystkich zajęciach: 7, 8, 9 i 10 grudnia 2023.
  • Oddanie najpóźniej do 7 grudnia minimum jednej pracy (pisemnej) nt. Metody Reiki
    o temacie ustalonym z prowadzącym kurs.
  • Przestrzeganie zasad i ustaleń grupy uzgodnionych 7 grudnia 2023.

Po pozytywnym ukończeniu kursu, słuchacz poddawany jest procesowi dostrojenia (inicjacji) na stopień: mistrz i nauczyciel Metody Reiki Usui Shiki Ryōhō

Warunki akredytacji MASTER Szkoły Zen Reiki w Polsce

• Pozytywne ukończenie kursu.
  • Odbycie minimum jednej indywidualnej superwizji w Katowicach.
  • Przeprowadzenie minimum jednego szkolenia I i II stopnia Metody Reiki oraz poddanie go pod superwizje.
  • Posiadanie autorskiego skryptu szkoleniowego dla uczniów na I i II stopień, który został zatwierdzony przez szkołę,
  • Uzyskanie pozytywnej opinii od nauczyciela nadzorującego praktykę o gotowości do akredytacji MASTER Szkoły Zen Reiki w Polsce.
  • Akredytacja jest odnawiana co rok (w miesiącu styczeń). Odnowienie akredytacji nie wiąże się z dodatkową procedurą, jeżeli w ciągu ostatniego roku nauczyciel przeprowadził kursy Metody Reiki dla minimum 6 osób.

Co daje posiadanie akredytacji MASTER Szkoły Zen Reiki w Polsce

• Nauczanie Metody Reiki w ramach organizacji Szkoły Zen Reiki w Polsce.
  • Prowadzenie superwizji (jako akredytowany superwizor) w Metodzie Reiki w ramach organizacji Szkoły Zen Reiki w Polsce
  • Wydawanie dokumentów ukończenia kursu Metody Reiki zgodnie ze wzorem, sygnowanych nazwą i pieczęcią Szkoły Zen Reiki w Polsce.
  • Asysta lub prowadzenie zajęć w Katowicach.
  • Możliwość dalszego rozwoju i wsparcie w ramach organizacji Szkoły Zen Reiki w Polsce.

Kurs Mistrzowski Usui Reiki
mistrz i nauczyciel Metody Reiki