Ogłoszenie: Głosowanie nad zmianą Kodeksu Etyki Szkoły Zen Reiki

Drodzy Słuchacze i Absolwenci Szkoły Zen Reiki,

Z radością informujemy o nadchodzącym głosowaniu, które umożliwi Wam bezpośredni wpływ na kształt Kodeksu Etyki naszej szkoły. Jesteśmy szkołą, która ciągle się rozwija, a Wasze doświadczenia i spostrzeżenia są kluczowe w procesie tworzenia przestrzeni etycznej, która nas wszystkich inspiruje i prowadzi.

Szczegóły Głosowania

Data: 27 – 30 grudnia 2023 roku
Uprawnieni: Wszyscy aktywni Słuchacze i Absolwenci
Metoda głosowania: Online, poprzez specjalnie przygotowany formularz

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi zmianami w Kodeksie Etyki, które są dostępne na naszej stronie internetowej. Wasze głosy, opinie i sugestie są dla nas niezmiernie ważne. To dzięki nim nasza społeczność będzie mogła dalej rozwijać się w duchu wzajemnego szacunku, zrozumienia i holistycznego podejścia do terapii.

Jak głosować?

Link do formularza głosowania: https://forms.office.com/e/uEMinpQJgB

Wasze zaangażowanie w procesie głosowania jest cennym wkładem w rozwój naszej szkoły. Razem możemy tworzyć przestrzeń, która odzwierciedla nasze wspólne wartości i aspiracje.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szkoła Zen Reiki w Polsce