Wesprzyj naszych słuchaczy – udział w ankiecie Prac Dyplomowych – Wiosna 2024

Z wielką przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w ankietach, które mają kluczowe znaczenie dla prac dyplomowych naszych słuchaczy kończących naukę wiosną 2024. Twoje opinie i doświadczenia są dla nas nieocenione i mogą znacząco wzbogacić jakość tych finalnych projektów edukacyjnych. Wypełnienie ankiety to tylko chwila, ale dla naszych słuchaczy to cenny wkład w ich rozwój i przyszłe kariery.

Szczegóły oraz linki do ankiet znajdziesz poniżej, na naszej stronie internetowej oraz w najnowszym newsletterze skierowanym do obecnych i byłych słuchaczy. Wyrażenie swoich przemyśleń i udzielenie wsparcia naszym przyszłym absolwentom jest niezwykle cenne i serdecznie dziękujemy za każdą minutę poświęconą na ten cel.

linki do aktywnych ankiet:


1. Analiza świadomości wpływu masażu na rozwój chorób cywilizacyjnych

Link do ankiety: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAN__hqfcaxUNzdXQjUwRVFGWkQ3WUtJQzQyQVNSWDhVVS4u
Autor: Małgorzata Pająk | Kierunek: Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata


2. Masaż Dźwiękiem – doświadczenia

Link do ankiety: https://forms.gle/gMA16Px9r6jfvFzv9
Autor: Aneta Czarnecka | Kierunek: Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata