Profesjonalna sesja coachingowa dla słuchacza szkoły jest zupełnie bezpłatna!

Wsparcie COACHINGOWE dla naszych słuchaczy
Szkoła Zen Reiki w Polsce

 


III edycja projektu wsparcia coachingowego na rok szkolny 2023/2024
dla słuchaczy Szkoły Zen Reiki w Polsce


 

Każdy nasz aktywny słuchacz może korzystać z profesjonalnych i indywidualnych sesji coachingowych prowadzonych przez naszego akredytowanego coacha. Każda sesja coachingowa trwa ok 60 minut i jest dla naszego słuchacza dostępna w ramach opłat czesnego!

Aby dowiedzieć się więcej nt. możliwości udziału w sesji coachingowej, zadzwoń do sekretariatu po więcej informacji.

  • sesje coachingowe prowadzone są online przez ZOOM.
  • sesje odbywają się w poniedziałki w godzinach od 12.00 do 18.00.
  • sesje prowadzi akredytowany w międzynarodowej organizacji coach.
  • regulamin sesji coachingowych 2022/2023.
  • kwestionariusz precoachingowy – dla osób przed pierwszą sesją.
  • sesje prowadzi akredytowany w ICI coach Piotr Dacjusz Górski, członek ICF oraz IC, trener TUS

WAŻNE! Aby umówić się na pierwszą sesję coachingową online zgłoś się do sekretariatu. Sesje objęte są klauzulą poufności.

Dla słuchacza obowiązuje limit bezpłatnych sesji: 1 sesja w miesiącu (maksymalnie 3 sesje).


 

Ciekawe artykuły i teksty z zakresu coachingu

Racjonalna Terapia Zachowania jako narzędzie w coachingu zdrowia

Coaching słynie ze swojej skuteczności w przyspieszaniu tempa osiągania celów i rozwoju osobistego oraz poprawy efektów działań u osób korzystających z usług coachingowych[1]. Metodę tą można wykorzystywać przy najróżniejszych problemach – choć kojarzyć się dziś może głównie z business coachingiem i szerokopojętym rozwojem osobistym, to warto wykorzystać ją w gabinecie podczas pracy z pacjentem. W […]

Coaching – zdjęcia / obrazy jako pomocne narzędzie w pracy z klientem.

Coaching to zgodnie z definicją International Coach Federation, „towarzyszenie klientowi w kreatywnym procesie, który skłania do myślenia i inspiruje do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału” Język jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych umiejętności wykształconych przez człowieka. Umożliwia komunikację, buduje relacje międzyludzkie i jest narzędziem do tworzenia sztuki. Bez niego człowiek niewątpliwie nie byłby człowiekiem jakim jest obecnie […]

Coaching – wprowadzenie

Czym jest coaching? Opinii na ten temat jest wiele. Zapewne większość coachów zapytanych o zdefiniowanie swojj branży w jednym zdaniu ma zasadniczy problem ponieważ prościej jest powiedzieć, czym coaching nie jest, niż przytaczać zgrabną i wyczerpującą problem formułę. Oto jak brzmi definicja stworzoną przez Izbę Coachingu: „Coaching to metoda wspierania rozwoju, realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a […]