DOKUMENT GWARANCYJNY Szkoły Zen Reiki w Polsce dla kierunku NATUROPATA (NAT)

Dokument obowiązuje dla kierunku NAT (dyplomowany naturoterapeuta – naturopata), słuchaczy rozpoczynających naukę w Szkole Zen Reiki w Polsce od stycznia 2021.

1. Szczegóły udzielonej gwarancji:
    1. 0 zł za wydanie zaświadczenia w formie elektronicznej i poświadczonego podpisem kwalifikowanym
    2. 0 zł za sesję egzaminacyjną w trybie normalnym oraz w sesji poprawkowej
    3. 0 zł za egzaminy dodatkowe objęte programem a dające dodatkowe kompetencje zawodowe
    4. 0 zł za konsultacje indywidualne z nauczycielem
    5. 0 zł za brak wymaganej frekwencji
  2. Niniejszy dokument gwarantuje słuchaczowi Szkoły Zen Reiki w Polsce zwolnienie z opłat wyszczególnionych w pkt 1 związanych z cyklem kształcenia na kierunku dyplomowany naturoterapeuta – naturopata z rozszerzonym programem uprawnień i kwalifikacji zawodowych.
  3. Szkoła zobowiązuje się dać możliwość słuchaczowi przytępienie do dodatkowych i bezpłatnych egzaminów w trakcie trwania nauki z zakresu:
    1. coaching – indywidualny trener
    2. ziołolecznictwo w terapiach naturalnych
    3. towaroznawstwo zielarskie
    4. aromaterapia w terapiach naturalnych
    5. hortiterapia
    6. homeopatia w terapiach naturalnych
    7. tradycyjna medycyna chińska dla naturopaty
    8. doradca dietetyczny
    9. instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej
    10. kurs pedagogiczny dla wykładowców i instruktorów terapii naturalnych oraz komplementarnych
    11. biomasażysta
    12. mindfulness – trening uważności
  4. Prawo przystąpienia do bezpłatnych i dodatkowych egzaminów posiadają słuchacze, którzy regularnie opłacają czesne i nie posiadają żadnych zaległości finansowych względem Szkoły.

Dokument obowiązuje od 4 stycznia 2021 roku.