Piotr Dacjusz Górski

nauczyciel, dyrektor Szkoły Zen Reiki w Polsce


Piotr Dacjusz Górski zajmuje się medycyną komplementarną w tym uzdrawianiem duchowym i psychotronicznym, psychologią i filozofią. Ukończył z wynikiem pozytywnym szereg fakultetów i kursów. Wśród nich znalazły się między innymi:

  • psychologia medyczna (2011) oraz dietetyka (2014) na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi,
  • półtoraroczny kurs parapsychologii (2011), psychologia (2010), a także Feng shui (2013), którego współorganizatorem był Instytut Psychologii Stosowanej w Warszawie.
  • arteterapia (2022) i bajkoterapia (2022) prowadzone przez niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Cognitus w Warszawie 
  • trening umiejętności społecznych (TUS) (2023) prowadzony przez Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego z Ciechanowa.
  • specjalistyczne szkolenie z psychobiologii (2024) prowadzone przez dr n.med. Marzannę Radziszewską.

Jest dyplomowanym naturopatą, specjalistą w dziedzinie medycyny naturalnej, oraz certyfikowanym masażystą II stopnia. Specjalizuj się w masażu leczniczym i biomasażu. Posiada także tytuł instruktora rekreacji ruchowej i jogi a w roku 2024 po intensywnym szkoleniu przeprowadzonym przez Szkołę Coachingu Edukacyjnego otrzymał tytuł Trenera Kompetencji Społecznych.

Posiada akredytację międzynarodowej organizacji ICI – International Association of Coaching Institutes w stopniu: Coach, Edu Coach, oraz Advanced Fundamental Coaching Skills.

Ukończył również kurs certyfikacji klinicznej HeartMath® w zakresie stresu, lęku i regulacji emocjonalnej oraz po przystąpieniu do procedury certyfikacji klinicznej uzyskał certyfikat HeartMath® Certified Practitioner.

W Szkole Zen Reiki w Polsce prowadzi zajęcia z takich przedmiotów jak: naturopata, biomasaż, wodolecznictwo, mindfulness, coaching, arteterapiaMetoda Reiki, Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™, anatomia energetyczna.


kontakt: p.gorski@zenreiki.edu.pl

tel.: +48 32 307 47 57 wew. 1 (dyżur telefoniczny prowadzony jest w środy od 12.00 – 16.00)