Polski Magazyn Reiki

czasopismo Słuchaczy, Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Zen Reiki w Polsce od 2016 roku

Polski Magazyn Reiki to wyjątkowe czasopismo, które od 2016 roku służy jako platforma łącząca społeczność Słuchaczy, Absolwentów oraz Przyjaciół Szkoły Zen Reiki w Polsce. Z dumą prezentujemy nasze wydania, dostępne zarówno w formie drukowanej (ISSN: 2451-3679) jak i elektronicznej (ISSN: 2451-3318), które odzwierciedlają bogactwo praktyk i wiedzy związanej nie tylko z Metodą Reiki, uzdrawianiem duchowym ale i naturoterapią.

Nasz pierwszy numer DEMO, wydany 8 sierpnia 2016 roku (1/2016 (1)), miał skromny nakład 100 egzemplarzy, a pierwsze wydanie ogólnodostępne (2/2016 (2)) pojawiło się już 5 września 2016 roku, w nakładzie 1000 egzemplarzy.

Zachęcamy do zagłębiania się w bogate archiwum naszych poprzednich wydań, jak również do śledzenia najnowszych numerów. Każde wydanie naszego półrocznika przenosi naszych czytelników w świat praktyk terapii naturalnych w tym Metody Reiki, Biomasażu, Uzdrawiania, Ziołolecznictwa, oferując inspirujące artykuły, wywiady, studia przypadków i wiele więcej.

Polski Magazyn Reiki :: ARCHIWUM 2023

W numerze LATO 2023:

1. Magnetyzm Żywotny i jego właściwości lecznicze cz. 4.
  2. Zasady uczenia się osób dorosłych.
  3. Sylwetki absolwentów Szkoły Zen Reiki w Polsce.
  4. Duchowy rozwój w służbie innym tylko poprzez inspirację.
  5. Wzorzec jako czynnik decydujący o naszym życiu.
  6. Świadomy rozwój swoich kompetencji.
  7. Czym jest energia kundalini?
  8. Zapis kroniki szkolnej.
  9. Fotorelacje z kursów i warsztatów w roku szkolnym 2022/2023.
  10. Rewolucja miłości… zaczyna się od ciebie; fragment książki, autor: Matt Kahn.
  11. Odpowiednie kształtowanie relacji z pacjentem w gabinecie naturopaty.
  12. Edukacja dorosłych poprzez samodoskonalenie.
  13. Nie jesteś chory, jesteś spragniony; fragment książki, autor: dr med. Fereydoon Batmanghelidj.
  14. Kalendarium lipiec – grudzień 2023.
  15. Rekomendacje 2023.

Numery w wersji drukowanej dostępne są w największych polskich bibliotekach oraz w czytelni Szkoły Zen Reiki w Polsce, w Katowicach.

Polski Magazyn Reiki :: ARCHIWUM 2022

Polski Magazyn Reiki :: ARCHIWUM 2021

Polski Magazyn Reiki :: ARCHIWUM 2020

Polski Magazyn Reiki :: ARCHIWUM 2019