Szkoła Mistrza i Nauczyciela Reiki Szkoły Zen Reiki w Polsce

Szkoła Mistrza i Nauczyciela Reiki
Szkoły Zen Reiki w Polsce

Kurs mistrza reikiKażda osoba praktykująca Metodę Reiki powinna dążyć do doskonalenia swoich umiejętności, ponieważ tylko w ten sposób będzie mogła pomagać innym w sposób coraz bardziej efektywny. Jednym z najlepszych sposobów na rozwijanie swoich zdolności jest regularne uczestniczenie w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli i mistrzów Metody Reiki. Dzięki temu można poznać nowe techniki i sposoby pracy z energią, a także wymienić się doświadczeniami z innymi praktykującymi.

Jednak prawdziwym mistrzostwem jest nie tylko doskonalenie swoich umiejętności, ale również dzielenie się zdobytą wiedzą i umiejętnościami z innymi. W ten sposób można pomagać ludziom w jeszcze większym stopniu, a także przyczyniać się do rozwoju całej społeczności praktyków reiki. Dlatego warto nie tylko poznawać nowe techniki i metody, ale również dzielić się nimi z innymi i uczyć ich, jak skutecznie pracować z energią.

• Kochasz Metodę Reiki i efekty, które dzięki niej można osiągnąć?
  • Chcesz podnieść swoje dotychczasowe praktyki Metody Naturalnego Uzdrawiania Reiki na nowy, wyższy poziom?
  • Pragniesz robić to, co kochasz pomagając jednocześnie ludziom?
  • Poszukujesz nowej ścieżki zawodowej, która byłaby spójna z twoim umysłem i sercem?

Na Kursie Mistrzowskim Metody Reiki, nie tylko nauczysz się jak być dobrym nauczycielem i prawidłowo przekazywać nauki o Usui Reiki …

… nauczysz się również:

• Pogłębiać swoje doświadczenia płynące z praktyki mistrzowskiej Usui Reiki;
  • Rozpoznawać i wzmacniać w sobie intuicję, pewność siebie i zaangażowanie;
  • Rozwijać umiejętności dobrej autoprezentacji;
  • Skutecznie nawiązać kontakt z grupą oraz zarządzać jej energią;
  • Dobrze radzić sobie w trudnych sytuacjach zawodowych i prywatnych.

Kurs Mistrzowski Reiki prowadzi do najwyższej formy rozwoju osobistego i duchowego.

Nauczyciel staje się uczniem by przez to stać się Mistrzem.

Kurs Mistrzowski Usui Reiki (mistrz i nauczyciel Metody Reiki)

Termin kursu: 7, 8, 9, 10 grudnia 2023

Najczęstsze pytania o Kursie Mistrzowskim Metody Reiki

Czym jest Kurs Mistrzowski Metody Reiki?

Kurs mistrzowski reiki to najwyższy poziom szkolenia dla praktyków reiki, którzy chcą nauczyć się jak przekazywać i nauczać innych tego japońskiego systemu uzdrawiania. W trakcie kursu uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do zostania nauczycielem reiki oraz przechodzą przez proces inicjacji, który ma na celu zwiększenie ich zdolności do przekazywania i pracy z energią reiki.