Wykładowcy Szkoły Zen Reiki w Polsce

Zajęcia na poszczególnych formach kształcenia ustawicznego w Szkole Zen Reiki w Polsce prowadzą osoby o kwalifikacjach odpowiadających programom nauczania, gwarantujące należyty poziom prowadzonych form kształcenia.

Główni wykładowcy Szkoły Zen Reiki w Polsce i ich specjalizacje:

 • Joanna Bortlik
  terapie naturalne, tradycyjna medycyna chińska, gabinet terapii naturalnych;
 • Martynian Budziak
  psychologia;
 • Jolanta Gierszon
  dietetyka;
 • Piotr Dacjusz Górski
  terapie naturalne, biomasaż, arteterapia, coaching;
 • Witold Janiszewski
  arteterapia;
 • Paweł Kurek
  marketing i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości;
 • Ewelina Mitał
  fizjoterapia, pierwsza pomoc przedmedyczna;
 • dr n.med. Marcin Purchałka
  ziołolecznictwo, fitoterapia;
 • Łukasz Szewczyk
  masaż, biomasaż;
 • Wojciech Wudyka
  pedagogika, technologia chemiczna, BHP;

Ze szkołą współpracują również nauczyciele akademiccy zatrudnieni w uczelniach polskich i zagranicznych, edukatorzy oświaty, metodycy i specjaliści w zakresie dydaktyki, autorzy i organizatorzy szkoleń i warsztatów metodycznych, psychologowie, specjaliści w danej dziedzinie wiedzy i umiejętności np. bioenergoterapeuci, mistrzowie i nauczyciele Metody Reiki, masażyści, dietetycy, coachowie, pracownicy służb bhp, instruktorzy rekreacji ruchowej, jogi, dietetyki i trenerzy sportowi, przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek, oraz inne osoby o kwalifikacjach odpowiadających programom nauczania, gwarantujące należyty poziom prowadzonych przez szkołę form kształcenia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close