Wykładowcy Szkoły Zen Reiki w Polsce

Zajęcia na poszczególnych formach kształcenia ustawicznego w Szkole Zen Reiki w Polsce prowadzą osoby o kwalifikacjach odpowiadających programom nauczania, gwarantujące należyty poziom prowadzonych form kształcenia.

Główni wykładowcy Szkoły Zen Reiki w Polsce:

• Piotr Dacjusz Górski
    dyrektor szkoły, terapie naturalne, biomasaż, muzykoterapia, coaching;
  • Joanna M. Szatkiewicz
    terapie naturalne, ziołolecznictwo i fitoterapia, parapsychologia stosowana;
  • Ewelina Mitał
    fizjoterapia;
  • Wojciech Wudyka
    technologia chemiczna, BHP;
  • Jolanta Gierszon
    dietetyka;
  • Łukasz Szewczyk
    masaż;
  • Paweł Kurek
    marketing i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości;
  • Witold Janiszewski
    arteterapia;

Ze szkołą współpracują również nauczyciele akademiccy zatrudnieni w uczelniach polskich i zagranicznych, edukatorzy oświaty, metodycy i specjaliści w zakresie dydaktyki, autorzy i organizatorzy szkoleń i warsztatów metodycznych, psychologowie, specjaliści w danej dziedzinie wiedzy i umiejętności np. bioenergoterapeuci, mistrzowie i nauczyciele Metody Reiki, masażyści, dietetycy, coachowie, pracownicy służb bhp, instruktorzy rekreacji ruchowej, jogi, dietetyki i trenerzy sportowi, przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek, oraz inne osoby o kwalifikacjach odpowiadających programom nauczania, gwarantujące należyty poziom prowadzonych przez szkołę form kształcenia.