Najbliższe terminy zajęć fakultatywnych (piątkowych) przez Internet

WAŻNE: Jeżeli jesteś słuchaczem i uczysz się obecnie w szkole to na zajęcia fakultatywne piątkowe nie musisz się zapisywać. Aby uczestniczyć w zajęciach wystarczy zalogować się w dniu zajęć do aplikacji Teams. Jeżeli jesteś absolwentem szkoły, zgłoś chęć udziału w zajęciach fakultatywnych przez specjalny formularz zgłoszenia. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, w dniu zajęć otrzymasz dane do logowania w Teams.

Komunikat dla absolwentów: Każdy absolwent szkoły może bezpłatnie uczestniczyć w piątkowych zajęciach fakultatywnych. Aby skorzystać z możliwości udziału w zajęciach należy każdorazowo wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego pod tym linkiem: zgłoszenie na zajęcia fakultatywne dla absolwentów.

 

22 września 2023

temat: Marketing w gabinecie terapii naturalnych i komplementarnych (wykład z ćwiczeniami)
adresat: słuchacz lub absolwent kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne
godzina: 18.30 – 21.30
prowadzący: Piotr Dacjusz Górski

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close