Najbliższe terminy zajęć fakultatywnych (piątkowych) przez Internet

Jeżeli jesteś słuchaczem naszej szkoły i aktualnie uczysz się na kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata, nie ma potrzeby dokonywania dodatkowych zapisów na organizowane przez nas fakultatywne zajęcia piątkowe. Chcemy ułatwić Ci dostęp do dodatkowej wiedzy i umiejętności, dlatego proces uczestnictwa został maksymalnie uproszczony.

Aby dołączyć do tych zajęć, jedynym wymaganym krokiem jest zalogowanie się do aplikacji Teams w odpowiednim dniu i czasie, zgodnie z harmonogramem zajęć. Przygotowaliśmy dla Ciebie platformę, na której bez trudu znajdziesz niezbędne linki do spotkań oraz wszelkie dodatkowe materiały potrzebne do uczestnictwa w zajęciach.

Zachęcamy do korzystania z tej wyjątkowej możliwości rozwoju i pogłębiania wiedzy w zakresie wybranych tematów. Pamiętaj, że nasze zajęcia fakultatywne są doskonałą okazją do zadawania pytań i wymiany doświadczeń z ekspertami oraz innymi słuchaczami. Nie przegap tej szansy na dodatkowe poszerzenie swoich kompetencji w przyjaznej i wspierającej atmosferze naszej szkoły.

Komunikat dla absolwentów
Wszyscy absolwenci Szkoły Zen Reiki w Polsce mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach fakultatywnych, które odbywają się w piątki. Aby wziąć udział, wystarczy złożyć jednorazowe zgłoszenie poprzez formularz dostępny pod tym linkiem: zgłoszenie na zajęcia fakultatywne dla absolwentów.

9 lutego 2024

temat: Terapia kwiatowa dr Bacha – esencje kwiatowe cz. 2 
adresat: słuchacz lub absolwent kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne
godzina: 17.00 – 20.00
prowadzący: Joanna Bortlik

8 marca 2024

temat: Terapia kwiatowa dr Bacha – esencje kwiatowe cz. 3 
adresat: słuchacz lub absolwent kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne
godzina: 17.00 – 20.00
prowadzący: Joanna Bortlik

Zapraszamy do zapoznania się z archiwum tematów piątkowych zajęć fakultatywnych, które zostały zorganizowane przez Szkołę Zen Reiki w Polsce. To unikalna kolekcja, która gromadzi szeroki zakres tematów związanych z reiki, medycyną alternatywną, naturopatią, mindfulness, psychologią a także wieloma innymi dziedzinami rozwoju osobistego i duchowego.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close