Jak zapisać się do szkoły i zostać naszym słuchaczem?

Szanowni Państwo, aby rozpocząć naukę w naszej szkole należy przesłać drogą elektroniczną do szkoły formularz wniosku o przyjecie do Szkoły Zen Reiki w Polsce. Wniosek można wypełnić w momencie gdy uruchomiona jest rekrutacja na dany kierunek.

Pod tym linkiem znajduje się wniosek: https://www.zenreiki.szkola.pl/zapisy-na-kurs/wniosek-rekrutacji-kurs-stacjonarny/ 

Podane przez Państwa dane są w pełni bezpieczne i chronione w Internecie protokołem HTTPS, który uniemożliwia przejęcie oraz odczytanie Państwa danych przez osoby trzecie.

Dodatkowe informacje o prowadzonych przez szkołę kierunkach kształcenia udziela sekretariat:

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl


Masz pytania o naszej szkole? Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl
tel.: 32 307 47 57 nr wew. 3


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close