KOMUNIKAT NAT: Egzaminy dodatkowe w styczniu 2022

Informujemy, że w styczniu 2022 odbędą się dwa egzaminy nieobowiązkowe, dodatkowe z przedmiotu: pierwsza pomoc przedmedyczna oraz aromaterapia w terapiach naturalnych.

Egzaminy zaplanowane są na:

Egzamin przeprowadzony zostanie w godzinach od 19.30 do 21.00

WAZNE! Egzamin należy wypełnić i zatwierdzić najpóźniej do godziny 21.00. Zatwierdzenie / wysłanie egzaminu po 21.00 zostanie odrzucone a egzamin nie zostanie zaliczony.

Aby wziąć udział w egzaminie należy wypełnić i przesłać do szkoły elektroniczne zgłoszenie: https://zenreiki.szkola.pl/egzamin-dodatkowy-zgloszenie/ . Formularz zgłoszenia aktywny będzie w dniach:

• od 28 grudnia do 3 stycznia 2022 (g.16.00) dla zapisów na egzamin z pierwszej pomocy przedmedycznej
  • od 4 do 10 stycznia 2022 (g. 16.00) dla zapisów na egzamin z aromaterapii w terapiach naturalnych
UWAGA! Do egzaminu będą mogły przystąpić osoby, które wysłały zgłoszenie. Przystąpienie do egzaminu bez wczesniejszego wysłania zgłoszenia nie będzie zaliczone.