KRONIKA : Kursy Wakacyjne sierpień 2023

Wpis z sierpnia 2023 roku.

W lipcu i sierpniu w Szkole Zen Reiki w Polsce trwały intensywne kursy wakacyjne z terapii naturalnych i komplementarnych, których celem było poszerzenie wiedzy i umiejętności naszych słuchaczy i absolwentów w terapiach naturalnych oraz prowadzeniu gabinetu naturoterapeutycznego. W sierpniu odbyły się już ostatnie zajęcia z cyklu Kursy Wakacyjne 2023.

Tym razem, celem krótkoterminowych i zaawansowanych zajęć wakacyjnych było podniesienie swoich kwalifikacji, wiedzy oraz umiejętności z:

• radiestezji terapeutycznej i teleradiestezji;
  • terapii kranio – sakralnej;
  • klasycznego masażu relaksacyjnego z kosmetycznym masażem twarzy.

W sierpniu, w kursach wakacyjnych wzięło udział 21 osób z kierunku Terapie Naturalne – Naturopata oraz kierunku Parapsychologia Stosowana z Psychotroniką. Zajęcia odbywały się w małych, kameralnych grupach od 6 do 8 osób co umożliwiło naszym nauczycielom indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z sierpniowych kursów