KRONIKA : Rekrutacja Naturopata, jesień 2023

Wpis z września 2023 roku.

Od przeszło 7 lat (od 2016 roku) Szkoła Zen Reiki w Polsce prowadzi kursy i szkolenia, aby słuchacze (uczniowie) mogli uzyskać lub uzupełnić swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe jako Naturopata (kod zawodu 323009).

Od 2016 roku w szkole odbyło się już XIII edycji tego kierunku. W sierpniu i wrześniu 2023 roku trwa nabór na XIV edycję ogólnokształcącego kursu e-learningowego z rozszerzonym programem wiedzy, umiejętności, kompetencji i kwalifikacji zawodowych dla naturoterapeuty – naturopaty.

Na kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata, nauka odbywa się online. Oznacza to, że nasi słuchacze uczestniczą w zajęciach z naturoterapii w swoich domach, wykorzystując do tego komputery, tablety lub telefony komórkowe. Naszą szkołę wyróżnia to, że zajęcia odbywają się na żywo, nie są to nagrania, a podczas zajęć można zadawać nauczycielowi pytania i dyskutować z innymi uczestnikami zajęć. Ponadto wszystkie zajęcia online są nagrywane, dlatego po ich ukończeniu można je odnaleźć w zasobach grupy, na stronie www szkoły i odsłuchać (lub obejrzeć) ponownie w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Od samego początku, kierunek Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata cieszył się dobrymi opiniami naszych słuchaczy i absolwentów. To motywowało nas do dalszego rozwijania kierunku co zaowocowało wprowadzeniem dodatkowych, nieobowiązkowych zajęć online oraz warsztatów stacjonarnych.

Każdy nas słuchacz może, ale nie musi, korzystać z proponowanych przez szkołę zajęć fakultatywnych. Warto jednak pamiętać, że zajęcia te dają dodatkową możliwość uzyskania lub potwierdzenia swoich umiejętności, kompetencji i kwalifikacji zawodowych, które są pomocne w prowadzeniu swojego gabinetu naturopaty.

Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki w naszej szkole na kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata. Rekrutacja wciąż trwa. Strona informacyjna kierunku dostępna jest tutaj: Zawodowy kurs Naturopata (kod zawodu 323009). Na stronie informacyjnej znajduje się szczegółowy opis kierunku i zawodu Naturopata.

Aby rozpocząć naukę w Szkole Zen Reiki w Polsce i zostać zawodowym, dyplomowanym naturopatą, należy mieć ukończony 18 rok życia. W naszej szkole nie ma wymogu posiadania wykształcenia średniego, aby rozpocząć naukę.


Masz pytania o rekrutacji na kierunek naturopata?
Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl
tel.: 32 307 47 57