KOMUNIKAT : Praca sekretariatu i administracji szkoły w okresie świątecznym 2023/2024

Szanowni Państwo,
 
informujemy, że w okresie świątecznym, od 21 grudnia 2023 do 7 stycznia 2024, Szkoła Zen Reiki w Polsce będzie miała przerwę świąteczną. W tych dniach sekretariat szkoły będzie nieczynny, a kontakt możliwy będzie wyłącznie drogą poczty elektronicznej. Na wszystkie otrzymane w tych dniach wiadomości odpowiemy po 7 stycznia 2024. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż czas na odpowiedź może być dłuższy.
 
Chcielibyśmy również poinformować, że zaplanowane zajęcia fakultatywne „Esencje kwiatowe Dr Bacha cz. 1” zaplanowane na 5 stycznia 2024 odbędą się tak jak zaplanowano w grafiku a wykład rozpocznie się o godzinie 17:00. Zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach i życzymy spokojnych Świąt.