Życzenia świąteczne i noworoczne 2023/2024

Drodzy Słuchacze i Absolwenci Szkoły Zen Reiki w Polsce,

z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, życzymy Wam czasu otulonego miłością, dotkniętego pokojem, wypełnionego chwilami dobroci i radości. Niech ten 2024 rok będzie dla Was okresem nowych odkryć, inspirujących nauk i niezapomnianych przygód edukacyjnych. Życzymy Wam, aby każdy dzień był pełen motywacji do nauki, nowych możliwości rozwoju oraz sukcesów, które będą źródłem Waszej dumy i satysfakcji.

Niech ten Nowy Rok przyniesie Wam także zdrowie, wytrwałość i siłę w dążeniu do realizacji Waszych marzeń i celów. Pamiętajcie, że każdy krok, nawet najmniejszy, zbliża Was do osiągnięcia zamierzonych sukcesów. Miejcie odwagę śnić i dążcie do spełnienia swoich marzeń z entuzjazmem i pasją.

Szczęśliwego Nowego Roku!


Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2024 - Szkoła Zen Reiki w Polsce