KOMUNIKAT : Praca sekretariatu i administracji szkoły w okresie świątecznym – wiosna 2024

Szanowni Państwo,

w okresie od 28 marca do 2 kwietnia 2024 roku w Szkole Zen Reiki w Polsce zaplanowana została przerwa świąteczna.

Podczas przerwy:

  • sekretariat i administracja szkoły będą nieczynne;
  • nie będą prowadzone dyżury i konsultacje telefoniczne.

 

Szanowni Państwo,

w tych jasnych i pełnych nadziei dniach Wielkanocy, pragniemy przekazać Wam życzenia pełne ciepła i serdeczności. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do głębokiej refleksji i wewnętrznej harmonii, a także do odnalezienia spokoju ducha i prawdziwej miłości w sobie i wokół siebie.

Niech każdy moment spędzony z rodziną i przyjaciółmi przynosi radość i ukojenie, a domowe ogniska rozświetla blask dobroci i wzajemnego zrozumienia. Wierzymy, że wspólnie możemy tworzyć lepszy świat, pełen empatii, szacunku i wsparcia dla siebie nawzajem.

Szkoła Zen Reiki w Polsce pragnie Wam życzyć, aby te święta przyniosły odnowę duchową, inspirując do pozytywnych zmian w życiu i dalszego dążenia do harmonii oraz doskonałości ducha i ciała. Niech pokój wielkanocny wprowadzi Was w stan głębokiej kontemplacji i pozwoli odnaleźć w sobie źródło niekończącej się miłości i dobra.

Życzymy Wam zdrowia, szczęścia oraz realizacji wszystkich zamierzeń, zarówno tych związanych z rozwojem osobistym, jak i zawodowym. Niech te święta będą dla Was czasem pełnym światła, nadziei i nieustającego dążenia do doskonałości na wszystkich płaszczyznach życia.

Z serdecznymi życzeniami,

Piotr Dacjusz Górski
Dyrektor Szkoły Zen Reiki w Polsce