Dni Holistycznego Zdrowia 2024

• Czas trwania wydarzenia: 12 – 13 października 2024
  • Miejsce wydarzenia: Internet – aplikacja Teams
  • Opłata za udział: Bezpłatnie

Zarezerwuj miejsce już teraz (formularz rezerwacji), ilość miejsc jest ograniczona!

Tematy wykładów Dni Holistycznego Zdrowia 2024

dzień 1 – 12.10.2024

• 11.00 – 11.45 – Rozpoczęcie Dni Holistycznego Zdrowia 2024
  • 11.45 – 13-15 – Związek między emocjami a jelitami. Holistyczne podejście do osi jelito-mózg – Urszula Paczkowska
  • 13.15 – 14.00 – Symbolika informacji płynących z ciała – Joanna Bortlik
  • 14.00 – 15.30 – Wpływ wody plazmowanej na układ homeopatyczny człowieka. Rola wody w procesie apoptozy w komórkach nowotworowych – Zdzisław Oszczęda
  • 15.30 – 17.00 – Bezpieczeństwo i higiena w naturoterapii – Kornel Kisała
  • 17.00 – 18.00 – Metoda Reiki – przegląd badań i jej zastosowanie w codziennym życiu – Piotr Dacjusz Górski

dzień 2 – 13.10.2024

• 11.00 – 12.00 – Techniki oddechowe wspierające zdrowie fizyczne i psychiczne, technika Butejki oraz oddychanie wisceralne – Natalia Samarec
  • 12.00 – 13.15 – Medytacja jako narzędzie do osiągnięcia wewnętrznego spokoju + grupowa praktyka medytacji – Kinga Piwowarska
  • 13.15 – 14.00 – Medycyna chińska w równoważeniu emocji – Joanna Bortlik
  • 14.00 – 15.30 – Wpływ naszych genów na proces odżywiania i redukcji stanów zapalnych. Zależności pomiędzy grupami krwi oraz wpływem środowiska na metabolizm człowieka – Zdzisław Oszczęda
  • 15.30 – 17.00 – Wizualizacja medyczna – antidotum na choroby cywilizacyjne – Piotr Dacjusz Górski
  • 17.00 – 17.30 – Zakończenie Dni Holistycznego Zdrowia 2024

Bezpłatnie zarezerwuj miejsce na tym wydarzeniu REZERWACJA MIEJSCA – Zapraszamy!

Prelegenci Holistycznych Dni Zdrowia 2024

Prelegenci Dni Holistycznego Zdrowia 2024

Regulamin Dni Holistycznego Zdrowia

1. Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Zen Reiki w Polsce, ul. Tadeusza Kościuszki 25, Katowice.
  2. Uczestnicy zobowiązani są do zgłoszenia swojego udziału w Dniach Holistycznego Zdrowia poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej udostępnionej przez organizatora.
  3. Zgłoszenie uczestnictwa w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  4. Ilość miejsc na wydarzeniu jest limitowana. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak wolnych miejsc.
  5. Wykłady odbędą się online na żywo za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.
  6. Link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom na adres e-mail podany podczas rejestracji.
  7. Wszystkie wykłady będą nagrywane.
  8. Uczestnictwo w wykładach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nagrywanie i udostępnianie materiałów zawierających wizerunek i głos uczestników.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treść wykładów prowadzonych przez prelegentów.
  10. Prelegenci biorą pełną odpowiedzialność za merytoryczną zawartość swoich wykładów.
  11. Porady i informacje przekazywane podczas wykładów mają wyłącznie charakter edukacyjny i informacyjny.
  12. Porady i informacje przekazywane podczas wykładów nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarza, psychologa ani innych specjalistów z zakresu medycyny i zdrowia psychicznego.
  13. Udział w Dniach Holistycznego Zdrowia jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.
  14. Organizator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość wykładów, jednak nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z korzystania z informacji przekazanych podczas wydarzenia.
  15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu wydarzenia oraz niniejszego regulaminu.
  16. Organizator może w dowolnym momencie odwołać wydarzenie lub zmienić jego termin. Uczestnicy nie mają prawa do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń odnośnie odszkodowania z powodu odwołania wydarzenia lub zmiany jego terminu.
  17. Uczestnictwo w Dniach Holistycznego Zdrowia jest równoznaczne z akceptacją wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.
  18. Wszelkie sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem będą rozstrzygane przez organizatora.
  19. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem: DHZ@zenreiki.edu.pl.

Ochrona danych osobowych

1. Administratorem danych osobowych uczestników jest Szkoła Zen Reiki w Polsce z siedzibą w Katowicach.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zasadami określonymi na stronie internetowej Szkoły Zen Reiki w Polsce.
  3. Dane osobowe są zbierane wyłącznie w celu organizacji wydarzenia i zapewnienia jego realizacji.
  4. Uczestnicy mają prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.
  5. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych) oraz polskim prawem o ochronie danych osobowych.
  6. Uczestnicy mają prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia oraz przenoszenia, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych są dostępne na stronie internetowej Szkoły Zen Reiki w Polsce pod adresem: https://zenreiki.szkola.pl/zasady-przetwarzania-danych-osobowych/.