Kurs certyfikowany praktyk Soul Body Fusion® w Katowicach

Poniżej znajduje się szczegółowy grafik kursów Soul Body Fusion® w Katowicach. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapisać się na kurs, skorzystaj z formularza zgłoszenia i rezerwacji miejsca lub  skontaktuj się z nami.

Kursy Soul Body Fusion® organizowane w Szkole Zen Reiki w Polsce, są kursami stacjonarnymi, które odbywają się w Katowicach. Zajęcia trwają jeden dzień a po ich ukończeniu uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat praktyka Soul Body Fusion®.

Absolwenci kursów Soul Body Fusion® prowadzonych przez certyfikowanych nauczycieli z Polski, mogą wielokrotnie uczestniczyć w kursach. Opłata za ponowny udział w pełnowymiarowym kursie to inwestycja 250 zł.

Certyfikacja praktyka Soul Body Fusion® jest integralną częścią kierunku Parapsychologia Stosowana z Psychotroniką – Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™.

Najbliższe terminy kursów Soul Body Fusion®

Termin kursu: 2 lutego 2024

• Miejsce zajęć: Katowice, ul. Kościuszki 25
  • Godziny trwania zajęć: 10.30 – 18.30 (z możliwością przedłużenia o wykorzystaną przerwę, maksymalnie 1.5 godziny)
  • Więcej informacji: informacje Soul Body Fusion w Katowicach znajdziesz pod tym linkiem
  • Zgłoszenie i rezerwacja miejsca: zgłoszenia i rezerwacji możesz dokonać wysyłając e-maila na adres p.gorski@zenreiki.edu.pl

Termin kursu: 12 kwietnia 2024 brak wolnych miejsc

Termin kursu: 15 czerwca 2024 brak wolnych miejsc

Termin kursu: 20 września 2024 brak wolnych miejsc

Termin kursu: 15 listopada 2024 brak wolnych miejsc

• Inwestycja (cena): 450 zł

Dodatkowe informacje o kursach i warsztatach stacjonarnych

• Kursy prowadzone są w Katowicach, ul. Kościuszki 25
  • Ustalony jest maksymalny limit osób na poszczególne kursy: Metoda Reiki – maks. 6 osób, pozostałe kursy maks. 8 osób.
  • Absolwenci danego kursu za jego powtórzenie ponoszą koszt 150 zł.
  • Ilośc miejsc na kursach i warsztatach stacjonarnych jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracji oraz dokonania wpłaty zaliczki.