Uzyskaj lub uzupełnij swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe Parapsychologia stosowana z psychotroniką

Nowy nabór na kierunek parapsychologia stosowana z psychotroniką 2022/2023

Trwają przygotowania. O terminie uruchomienia rekrutacji poinformujemy Państwa już wkrótce.

Słuchacz po ukończeniu Parapsychologii stosowanej z psychotroniką otrzymuje w naszej szkole tytuł dyplomowanego parapsychologa – psychotronika.

Po pozytywnym ukończeniu nauki w naszej szkole – kierunek Parapsychologia stosowana z psychotroniką, nasi absolwenci otrzymują:

• dyplom ukończenia szkoły oraz
  • zaświadczenie ukończenia kursu w kodzie zawodu: 516190 – pozostali astrolodzy, wróżbici i pokrewni.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu szkoła wydaje zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej. Ponadto absolwent otrzymuje dyplom ukończenia Szkoły Zen Reiki w Polsce dla kierunku Parapsychologia stosowana z psychotroniką, z tytułem: dyplomowany parapsycholog – psychotronik.

• Nauka trwa 1 rok (12 miesięcy) w systemie ciągłym – bez podziału na semestry;
  • zajęcia prowadzone są w systemie samokształcenia kierowanego przez Internet (wykłady i warsztaty na żywo, w godzinach popołudniowych i/lub wieczornych);
  • inwestycja w naukę to 250,00 zł za jeden miesiąc płatne do 5 dnia każdego miesiąca z góry.

WAŻNA INFORMACJA: na kierunek Parapsychologia stosowana z psychotroniką przyjmujemy osoby, które ukończyły 21 rok życia.

Kurs obejmuje m.in. następujące działy (wykłady, warsztaty i ćwiczenia):

1. historia parapsychologii i psychotroniki;
  2. zasady BHP wykonywania ćwiczeń i praktyk parapsychologicznych;
  3. czakry i ciała subtelne;
  4. odmienne stany umysłu;
  5. filozofia życia duchowego;
  6. prawa rządzące światem;
  7. wizualizacja medyczna i twórcza;
  8. medytacja, koncentracja i kontemplacja;
  9. odczuwanie i kontrola energii;
  10. energia seksualna – jak ją wykorzystywać i z nią pracować;
  11. podświadomość;
  12. praca z emocjami i afirmacjami;
  13. kontakt z nadświadomością;
  14. kamienie i minerały;
  15. przedmioty i miejsca mocy;
  16. radiestezja i geomancja;
  17. rozwijanie zdolności percepcji pozazmysłowej;
  18. techniki i zasady samouzdrawiania;
  19. dywinacja – przepowiadanie przyszłości;
  20. sny i ich znaczenie;
  21. eksterioryzacja – OBE (Out of Body Experiences – doświadczenia z pobytu poza ciałem);
  22. istoty energetyczne – nawiązywanie kontaktu;
  23. hipnoza i autohipnoza w zdrowiu i parapsychologii.

Wszystkie wykłady oraz wybrane warsztaty i ćwiczenia prowadzone są przez Internet za pośrednictwem systemu konferencji udostępnionej przez system Office365. Wybrane zajęcia i warsztaty praktyczne prowadzone są także stacjonarnie w Katowicach (obecność na zajęciach w Katowicach nie jest obowiązkowa – zajęcia fakultatywne).

Podczas trwania nauki słuchacz otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy PARAPSYCHOLOGIA, w której znajdują się niezbędne materiały, skrypty oraz archiwalne nagrania ze wszystkich wykładów, warsztatów i ćwiczeń prowadzonych przez Internet (online).

Ćwiczenia i praktyki zawodowe

Podczas trwania kursu, słuchacz zobowiązany jest do odbycia praktyki zawodowej w wymiarze 112 godzin oraz praktyki prowadzenia badań z parapsychologii w wymiarze 80 godzin pod opieką i kierownictwem nauczyciela lub instruktora.

Inwestycja

Za naukę pobierana jest opłata miesięczna płatna do 5 dnia każdego miesiąca z góry. Wysokość miesięcznej opłaty za kurs Parapsychologia stosowana z psychotroniką wynosi 250 zł.

Wpisowe – opłata jednorazowa: 99 zł (opłata wpisowego nie podlega zwrotowi).

Osobie bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy od minimum 6 miesięcy przysługuje zniżka w opłacie czesnego za kurs w wysokości 50 zł/miesięcznie. Aby skorzystać ze zniżki wymagane jest przesłanie do szkoły oryginalnego zaświadczenia z Powiatowego Urzędu Pracy. Zniżka nie obowiązuje przy opłacie wpisowego.

Masz pytania przed wysłaniem zgłoszenia? Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl
tel.: 32 307 47 57 nr wew. 3