Uzyskaj lub uzupełnij swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe parapsychologia stosowana z psychotroniką

Naturoterapia studia - Szkoła Zen Reiki w Polsce

Nowy nabór na kierunek parapsychologia stosowana z psychotroniką 2023

Zajęcia już trwają – zostały ostatnie wolne miejsca.

Zapisy do końca stycznia.

Słuchacz po ukończeniu Parapsychologii stosowanej z psychotroniką otrzymuje w naszej szkole tytuł dyplomowanego parapsychologa – psychotronika.

Po pozytywnym ukończeniu nauki w naszej szkole – kierunek Parapsychologia stosowana z psychotroniką, nasi absolwenci otrzymują:

• dyplom ukończenia szkoły oraz
  • zaświadczenie ukończenia kursu w kodzie zawodu: 516190 – pozostali astrolodzy, wróżbici i pokrewni.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu szkoła wydaje zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej. Ponadto absolwent otrzymuje dyplom ukończenia Szkoły Zen Reiki w Polsce dla kierunku Parapsychologia stosowana z psychotroniką, z tytułem: dyplomowany parapsycholog – psychotronik.

• Nauka trwa 1 rok (12 miesięcy) w systemie ciągłym – bez podziału na semestry;
  • zajęcia prowadzone są w systemie samokształcenia kierowanego przez Internet (wykłady i warsztaty na żywo, w godzinach popołudniowych i/lub wieczornych);
  • inwestycja w naukę to 300,00 zł za jeden miesiąc płatne do 5 dnia każdego miesiąca z góry.

WAŻNA INFORMACJA: na kierunek Parapsychologia stosowana z psychotroniką przyjmujemy osoby, które ukończyły 21 rok życia.

Nauka w szkole - rekrutacja parapsychologia stosowana z psychotronikąKurs obejmuje m.in. następujące działy (wykłady, warsztaty i ćwiczenia):

1. historia parapsychologii i psychotroniki
    2. miejsca mocy Polska
    3. miejsca mocy świat
    4. miejsca mocy inne cywilizacje
    5. tradycja słowiańska w historii przedchrześcijańskiej
    6. zasady BHP wykonywania ćwiczeń i praktyk parapsych.
    7. czakry i ciała subtelne
    33. Feng Shui – sztuka planowania przestrzeni
    34. techniki i zasady samouzdrawiania; Reiki, Kundalini Reiki
    35. dywinacja – przepowiadanie przyszłości
    36. eksterioryzacja – OBE (doświadczenia z pobytu poza ciałem)
    37. istoty energetyczne – nawiązywanie kontaktu
    38. hipnoza i autohipnoza w zdrowiu i parapsychologii

Wszystkie wykłady oraz wybrane warsztaty i ćwiczenia prowadzone są przez Internet za pośrednictwem systemu konferencji udostępnionej przez system Office365. Wybrane zajęcia i warsztaty praktyczne prowadzone są także stacjonarnie w Katowicach (obecność na zajęciach w Katowicach nie jest obowiązkowa – zajęcia fakultatywne).

Podczas trwania nauki słuchacz otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy PARAPSYCHOLOGIA, w której znajdują się niezbędne materiały, skrypty oraz archiwalne nagrania ze wszystkich wykładów, warsztatów i ćwiczeń prowadzonych przez Internet (online).

Ćwiczenia i praktyki zawodowe

Podczas trwania kursu, słuchacz zobowiązany jest do odbycia praktyki zawodowej w wymiarze 112 godzin która związana jest z prowadzeniem badań parapsychologicznych. Praktyki nadzorowane są przez nauczyciela lub instruktora przedmiotu.

Podyplomowe studium

Każdy absolwent naszej szkoły może podejmować dalsze kształcenie na Podyplomowym Studium Terapii Naturalnych i Komplementarnych Szkoły Zen Reiki w Polsce. Każdy nasz absolwent otrzymuje od 25% do nawet 50% zniżki na wybrany kierunek podyplomowy.

Studium dla naturoterapeutów prowadzimy w formie zajęć stacjonarnych w Katowicach lub Tarnowie oraz hybrydowo lub całkowicie online (przez Internet) – w zależności od rodzaju wybranego kierunku.

Podyplomowe Studium Terapii Naturalnych i Komplementarnych Szkoły Zen Reiki w Polsce uruchamiane jest z uwzględnieniem obowiązujacych wymogów i potrzeb rynku pracy w RP a nabór rozpoczyna się każdej jesieni.

Studia parapsychologiczne - rekrutacja na parapsychologię stosowaną z psychotroniką - etapy rekrutacjiWarunki ukończenia kierunku parapsychologia stosowana z psychotroniką

Warunkiem ukończenia kierunku parapsychologia stosowana z psychotroniką w Szkole Zen Reiki w Polsce jest:

• oddanie 4 prac zaliczeniowych;
  • wykazanie się frekwencją na zajęciach nie mniejszą niż 80%;
  • zaliczenie egzaminu końcowego pisemnego.

Czas trwania i opłaty za naukę – czesne

Nauka w szkole na kierunku parapsychologia stosowana z psychotroniką trwa 12 miesięcy. Za naukę pobierane jest czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca z góry. Opłatę czesnego można również uregulować jako wpłata jednorazowa za cały okres nauki.

• Nauka trwa od: stycznia 2023 do grudnia 2023 roku
  • Wysokość opłaty czesnego: 300 zł
  • Opłata wpisowa: 99 zł

Masz pytania przed wysłaniem zgłoszenia? Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl
tel.: 32 307 47 57