Opinie o szkole – jak oceniają nas nasi słuchacze?

anonimowa ankieta przeprowadzona w roku 2022 wśród aktualnych słuchaczy szkoły

Cel ankiety: poznanie opinii o szkole, w celu dostosowania kształcenia i oferty do oczekiwań i potrzeb słuchaczy.


Jak ogólnie oceniasz swoją naukę w Szkole Zen Reiki w Polsce?


Średnia ocena: 4.36 / 5.00

 

Jak oceniasz nauczycieli prowadzących zajęcia, wykłady i warsztaty w Szkole Zen Reiki w Polsce?


Średnia ocena: 4.42 / 5.00


Po przeanalizowaniu ankiety w Szkole Zen Reiki w Polsce zostały wprowadzone dodatkowe zajęcia fakultatywne z przedmiotu hipnoza oraz stacjonarne warsztaty gabinetowe dla naturopaty. Dziękujemy naszym słuchaczom za udział w ankiecie oraz za szczere i konstruktywne podzielenie się opinią o naszej szkole.

 

Losowo wybrane opinie słuchaczy
ankieta była anonimowa

Plusy: Do tej pory same plusy,wszystko skrupulatnie tłumaczone, włączanie w rozmowy,ogromny plus za hipnozę na zajęciach fakultatywnych. Minusy: Mogę tylko ubolewać, że mam do was daleko jeśli zdecyduję się na jakieś zajęcia stacjonarne.
Angelika, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Angelika
Plusy: Świetny personel, bardzo interesujące zajęcia, dostępność online, dzięki czemu można uczestniczyć w zajęciach z każdego miejsca na świecie i nie jest się ograniczanym terytorialnie. Koszt nauki również bardzo przystępny. Minusy: Nie widzę minusów.
Lidia, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Lidia
Plusy: interesujace informacje podane w zwiezly, fachowy, przystepny sposob z dobrym ukierunkowaniem indywidualnego rozwoju. Bardzo dobry kontakt.
Bardzo jasne I przystepne prezentacje. Obowiazkowosc I terminowosc w udostepnianiu materialow dydaktycznych, filmow I informacji o skladanych pracach. Minusy:Kilka razy mialam problem z przeciazeniami na platformie I logowalam sie po ok 15 minutach od startu, ale mysle ze to drobne problemy techniczne do opanowania. Ogolnie! Gratuluje! Jestem bardzo zadowolona.
Monika, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Monika
Plusy: Szeroki zakres omawianych tematów, tworzenie atmosfery bezpieczeństwa na zajęciach, autentyczność Wykładowczyni i jej bogaty zakres wiedzy, dużo interesujących tematów i literatury. Minusy: Problemy techniczne związane ze slajdami – czasami widać, czasami nie widać i to nie jest zależne od mojego sprzętu (sprawdzałam to wiele razy). Termin 3 miesięcy praktyk i ilość godzin do zrealizowania, kiedy chcę podejść do tego najlepiej, jak potrafię wydaje mi się zbyt krótki.
Agnieszka, Słuchacz kierununku PARAPSYCHOLOGIA
Agnieszka
Plusy: dla mnie bardzo dużo nowej wiedzy w szczególności zainteresowałam się medycyna chińską – odpowiednim żywieniem co już przynosi rezultaty (od miesiąca gotuję z zastosowaniem pięciu smaków zakupiłam książki Pani Anny Ciesielskiej ). Minusy: osoby które pracują w innej „branży” mogą mieć problem z opanowaniem na bieżąco materiału i z pracami domowymi. Tak było w moim przypadku . dopiero kiedy w sierpniu ubiegłego roku przeszłam na emeryturę mogłam zając nową „pasją”.
Wiesława, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Wiesława
Ogromnym plusem jest nauka zdalna, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu np. na dojazdy. Możliwość dodatkowych zajęć, specjalizacji, kursów stacjonarnych oraz uczestniczenia w formie gościnnej w zajęciach z innego kierunku to kolejny atut szkoły Zen Reiki. Dzięki temu można poszerzyć swoją wiedzę i zaznajomić się z przeróżną tematyką. Ciekawie prowadzone zajęcia, wiedza podana w pigułce, szeroki zakres literatury. Wiele inspiracji i życzliwości.
Dorota, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Dorota
Plusy: Możliwość pracy i szkoleń online. Dostęp do nagrań materiałów i innych dodatków do nauki. Minusy: egzaminy dodatkowe w piątek czyli dzień w którym czasem ciężko ogarnąć własne obowiązki , lepsze chyba byłyby weekendy brak zajęć na żywo w szkole /chociaż sporadycznie/
Łuki, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Łuki
Plusy: Przyjazna atmosfera, bardzo dobrze zorganizowane zajęcia, niewygórowane czesne, brak dodatkowych opłat, możliwość zajęć fakultatywnych bez dodatkowych opłat, ciekawy program nauczania, dobry kontakt z dyrekcją i sekretariatem, zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. Minusy: Na ten moment nie zauważyłam minusów.
Bożena, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Bożena
Plusy: różnorodność tematyki; prowadzący, którzy potrafią w ciekawy i skondensowany sposób przekazać wiedzę; przejrzyste prezentacje; dodatkowe materiały i lekcje video; dodatkowe zajęcia przed egzaminem np z dietetyki, z aromaterapii pozwalające na uporządkowanie i poszerzenie wiedzy; dużo praktycznej i konkretnej wiedzy; wartościowe rekomendacje dot. sposobów poszerzania wiedzy np przez ciekawe lektury uzupełniające. Minusy: w trakcie pisania egzaminów, w których należy wypowiedzieć się w formie dłuższej wypowiedzi pisemnej brakuje mi czasu na np pisanie całymi zdaniami, gdyż boję się, że nie zdążę w ciągu 90 minut odpowiedzieć na wszystkie pytanie.
Anonim, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Anonim
Plusy: – ciekawe zajecia; mozliwosc szkolenia sie z kazdego miejsca na swiecie; szeroki program nauczania. Minusy: czasami program jest realizowany pobieznie, dobrze byloby miec bardziej doglebne i praktyczne zajecia – wieksza ilosc godzin na tematy wymagajace wiekszej ilosci czasu.
Anonim, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Anonim
Plusy: Poznaje i uczę się nowych rzeczy dla mnie o których wcześniej nie wiedziałam. Wychodzę dzięki tej nauce że swojej strefy komfortu. Minusy: Zbyt duża ilość prac zaliczeniowych i zbyt duża ich obszerność. Dietetyka na zbyt wysokim poziomie dla osób które nie miały wcześniej z tym zagadnieniem doczynienia. Dla mnie minusem są zajęcia w tygodniu ponieważ kolidują z moją pracą.
Ania, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Ania
Plusy: Dowiaduje się nowych rzeczy; Większość zajęć prowadzona w ciekawy sposób; Zdalny tryb zajęć; Dużo zajęć dodatkowych tak jak wykłady piątkowe; Dyżury nauczycieli; Interesująca opcja skorzystania z coachingu. Minusy: Niektóre zajęcia prowadzone w nieciekawy sposób; Niektore przedmioty w mojej ocenie warto by było rozszerzyć w sensie zwiększyć liczbę godzin na dany przedmiot.
Kasia, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Kasia
Super podejscie , indywidualne do problemu oraz indywidualny tryp pracy
Jurand, Słuchacz kierununku PARAPSYCHOLOGIA
Jurand
Plusy: Zdalne zajecia, łatwiej o obecność dzięki temu. Ciekawe zajecia, kilka specjalizacji jednocześnie można robić. Sympatyczni wykładowcy. Minusy: Mało zajec dodatkowych stacjonarnie. Krótkie czasy egzaminów z niektórych przedmiotów. Długi czas oczekiwania na nagrania zajec. Niektóre zajęcia mało ciekawe. Dużo prac zaliczeniowych a krótki czas na wykonanie szczególnie jeśli chodzi o specjalizacje.
Anonim, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Anonim
Plusy: Szeroki zakres tematyczny – różne dziedziny wiedzy w zakresie naturopatii. Zajęcia praktyczne. Wraz z koniecznością tworzenie dodatkowych godzin celem zgłębienia danej tematyki. Minusy: Niska aktywizacja słuchaczy na poszczególnych zajęciach. Tematyka czasem zbyt ogólna, mało praktyczna.
Iga, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Iga
Plusy: Szeroki zakres programowy, ciekawie prowadzone zajęcia, dodatkowe zajęcia piątkowe. Minusy: Brak zajęć praktycznych, duży zakres materiału do zgłębienia samodzielnie, ciężko się dodzwonić czasami na konsultacje, brak odpowiedzi odnośnie prac zaliczeniowych z przedmiotów fakultatywnych
Ggg, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Ggg
Plusy: Wygodny system prowadzenia zajęć. Dostęp do nagrań i wykładów. Mogę słuchać wykładów kiedy chcę i ile razy chcę. Pomimo tego że mieszkam dość daleko wszystko mam na miejscu. Minusy: Póki co nie widzę.
Justyna, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Justyna
Plusy: Nagrywane zajęcia, umożliwiające wielokrotne ich odsłuchanie w dowolnym czasie, dostęp do materiałów na platformie, uprzejme podejście do kursantów, możliwość uzyskania informacji telefonicznie, informowanie o zajęciach, zadaniach itp. mailowo, szeroki zakres poruszanych tematów poszczególnych zajęć, wykładowcy z dużą wiedzą, przedstawiający materiał w ciekawy sposób, z wysoką kulturą osobistą i życzliwym podejściem do kursantów. Minusy: Zbyt duży materiał do samodzielnego „przerobienia”, brak możliwości przełożenia terminu oddania prac w sytuacji skumulowania się terminów ich oddania i terminów egzaminów, zbyt surowa ocena prac zaliczeniowych, zbyt krótki moduł TCM w stosunku do ogromu niełatwego materiału.
Majka, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Majka
Plusy: Różnorodność tematow. Minusy: Czasami skrojony materiał.
Levi, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Levi
Plusy: Zajęcia online, niska cena bazowa, szeroka perspektywa zagadnien. Minusy: Wykłady są krótkie, nieco póżno – fajna opcją byłyby zajecia np 16:00-21:00. Moze dodatkowe skrypty, nagrane webinary (nie na zywo) mogłyby wzbogacic program. Rozumiem ideę samodzielnego poszukiwania wiedzy, jednak wiecej źródel jest dodatkową motywacją i atutem.
Agnieszka, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Agnieszka
Plusy: cudowne zajecia z ziololecznictwa ,oczyszczania organizmu. Minusy: profilaktyka zdrowia z podstawami psychologi-za duzo zajec ,oczywiste rzeczy sa omawiane
Patrycja, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Patrycja
*Wspaniale wyklady *Cudowna Pani wykladowczyni *Duzo interesujacych informacji
Ewelina, Słuchacz kierununku NATUROPATA
Ewelina

Informacje o przeprowadzonej ankiecie

  • cel ankiety: poznanie opinii o szkole, w celu dostosowania kształcenia i oferty do oczekiwań i potrzeb słuchaczy.
  • ankieta anonimowa i dobrowolna,
  • w ankiecie mogli wziąć udział wyłącznie obecni słuchacze szkoły,
  • w ankiecie wzięło udział 70 respondentów,
  • ankieta została przeprowadzona wśród 4 grup (3 grupy kierunku naturopata, 1 grupa kierunku parapsychologia),

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close