Warsztaty gabinetowe 2023/2024

zajęcia praktyczne z metod i technik pracy w gabinecie medycyny naturalnej

Zapraszamy na zajęcia warsztatowe gabinetowe przeznaczone dla słuchaczy kierunków terapie naturalne Naturopata oraz Szkoły Mistrzów Reiki. Zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie w Katowicach pod opieką uprawnionych instruktorów i nauczycieli przedmiotu.

Uczestnik zajęć będzie miał możliwość potwierdzić, uzyskać lub uzupełnić swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe pomocne w prowadzeniu swojego gabinetu terapii naturalnych i komplementarnych.

Każdy słuchacz lub absolwent szkoły, może dokonać wyboru programu warsztatów gabinetowych wedle swoich potrzeb i oczekiwań. W roku szkolnym 2023 / 2024 do warsztatów gabinetowych wprowadziliśmy elementy arteterapii w gabinecie naturopaty oraz elektroakupresuręelektroakupunkturę. Obie nowości znajdują się w programie B naszych warsztatów gabinetowych.

Najbliższe terminy warsztatów gabinetowych

Program A

• 3 – 5 kwietnia 2024 brak wolnych miejsca

Program B

• 1 – 3 maja 2024 brak wolnych miejsca

WAŻNE INFORMACJE

• na zajęcia należy zabrać dwa ręczniki kąpielowe,
  • ubranie powinno być ciepłe, luźne i wygodne,
  • każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać lekkie (rekomendowane klapki lub skarpetki) obuwie zastępcze pod rygorem niewpuszczenia na salę szkoleniową.

Aby dbać o komfort i bezpieczeństwo uczestników zajęć jak i osób prowadzących, osoby które są chore (przeziębienie, grypa) i mają podwyższoną temperaturę ciała lub gorączkę, nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

Program warsztatów gabinetowych A

wymiar godzinowy: 30 godzin dydaktycznych realizowanych w 3 dni
  • praca na urządzeniach Quantum i Tensa;
  • masaż gorącymi kamieniami;
  • masaż stemplami ziołowymi;
  • masaż bambusem;
  • moksowanie;
  • świecowanie uszu i pępka;
  • masaż bańką.

Program warsztatów gabinetowych B

wymiar godzinowy: 30 godzin dydaktycznych realizowanych w 3 dni
  • masaż dźwiękiem mis i gongiem;
  • arteterapia w gabinecie naturopaty;
  • stawianie baniek;
  • elektroakupresura i elektroakupunktura;
  • refleksologia stóp;
  • radiestezja terapeutyczna.

Osoby prowadzące zajęcia:

1. Piotr Dacjusz Górski
  2. Joanna Bortlik
  3. Łukasz Szewczyk

Sprawy organizacyjne

• Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach: 10.00 do 18.00 (możliwość wydłużenia zajęć o przedłużającą się przerwę, maksymalnie o 45 minut).
  • Miejsce zajęć: Katowice, ul. Kościuszki 25
  • Wymiar godzinowy: 30 godzin dydaktycznych realizowanych w 3 dni.
  • Maksymalna liczba uczestników zajęć: 12 osób w tym maksymalnie 6 osób w jednej grupie

WAŻNE: Na zajęcia proszę zabrać obuwie zastępcze (pantofle, klapki lub skarpetki). W sali szkoleniowej prosimy nie chodzić boso.

Opłaty za udział w warsztatach w roku szkolnym 2023 / 2024

• Opłata za zajęcia dla słuchaczy: 450 zł
  • Opłata za zajęcia dla absolwentów szkoły: 450 zł
  • Opłata za zajęcia dla pozostałych osób: 950 zł

• Zapisy i informacja udzielane są w sekretariacie: tel.: 32 307 47 57 lub e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl

• Organizator zajęć stacjonarnych: Szkoła Zen Reiki w Polsce, organ prowadzący Piotr Dacjusz Górski, instytucja szkoleniowa (REGON:  852717907)

WAŻNE: Pierwszeństwo w zapisach na warsztaty gabinetowe mają aktualni słuchacze Szkoły Zen Reiki w Polsce.

Zobacz jakie są zasady udzielania rabatu na niektóre kursy i szkolenia dla aktywnych słuchaczy Szkoły Zen Reiki w Polsce

Fotorelacja z warsztatów gabinetowych