Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™

Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™ to praktyka (i doświadczenie) przywracania, harmonizowania i równoważenia ciała, umysłu i ducha.

Proces uzdrawiania w modelu Integracyjno – Psychotronicznym to transcendentalne doświadczenie polegające na ponownym połączeniu (zintegrowaniu się) naszego ciała z umysłem i duchem. Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™, następuje, gdy zaczynamy świadomie, ponownie łączyć się z naszą boską istotą.

Praktyk Uzdrawiania Integracyjno – Psychotronicznego™ łączy wiele narzędzi, metod i modeli w tym uzdrawianie duchowe, prowadząc swojego klienta tak, aby na nowo doświadczył i doznał integracji (spójności) na poziomie swojego ciała, umysłu i ducha.  

Istnieje wiele różnych modeli uzdrawiania. Uzdrawianie duchowe (według New Age) koncentrują się przede wszystkim na przywróceniu równowagi w eterycznym i niefizycznym polu energetycznym ludzkiego ciała. Z kolei szamańscy uzdrowiciele skupiają się na przywracaniu ducha i leczeniu utraty duszy. Inni tradycyjni uzdrowiciele skupiają się na zjednoczeniu ciała, serca, umysłu i ducha. Nawet psychologowie i terapeuci zaczynają włączać duchowe uzdrawianie do swojej pracy – dzieje się to miedzy innymi w psychologii głębi i psychologii transpersonalnej.

Powszechne rodzaje uzdrawiania duchowego obejmują między innymi takie metody jak: uzdrawianie/oczyszczanie czakr, praca z kryształami (limoterapia), ziołami (fitoterapia), pracę z oddechem, Metodę Reiki, medycynę tradycyjną (ajurweda, medycyna chińska), aromaterapię, medytację i techniki wizualizacji (medycznej i twórczej).

Do metod uzdrawiania duchowego można również zaliczyć: psychobiologię, ustawienia systemowe, pracę nad samoakceptacją i samoopieką, pracę z wewnętrznym dzieckiem, odzyskiwanie duszy, medytacja i ćwiczenia uważności, koherencja serca, praca z cieniem, łączenie się ze zwierzętami duchowymi i przewodnikami duchowymi, spędzanie czasu na łonie natury (ekoterapia).

W Szkole Zen Reiki w Polsce nauczamy holistycznie!

Każda osoba, która ukończyła 21 rok życia może rozpocząć naukę na kierunku o specjalizacji Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™ i otrzymać Zaświadczenie oraz Dyplom ukończenia szkoły w zawodzie z tytułem: Praktyk Uzdrawiania Integracyjno – Psychotronicznego™.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close