KRONIKA : Marcowe zajęcia Biomasażu dla naturopatów

Wpis z marca 2024 roku.

W dniach 13 – 15 marca 2024 roku nasza szkoła stała się miejscem wyjątkowych warsztatów biomasażu. Zjęcia te wzbogaciły naszych słuchaczy (z kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata) o nową, fascynującą wiedzę i umiejętności masażu energetycznego. To były trzy dni pełne nauki, wymiany doświadczeń i praktycznego odkrywania sekretów niezwykłej formy terapii naturalnych – Biomasażu, która harmonijnie łączy w sobie wiedzę o ciele, umyśle i duchu.

Pierwszy dzień warsztatów, rozpoczęty o godzinie 13:00, zanurzył uczestników w świat biomasażu, oferując im solidne wprowadzenie do tej techniki, skupiając się na jej podstawach, technikach stosowanych w praktyce oraz zasadach BHP obowiązujących w gabinecie. Nie zabrakło również czasu na omówienie dokumentacji i karty pacjenta, co jest nieodzownym elementem profesjonalnej praktyki. Prawdziwym zwieńczeniem tego dnia była możliwość bezpośredniego zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

Drugi dzień warsztatów, rozpoczynający się o godzinie 10:00, jeszcze głębiej zagłębił nas w tajniki masażu, z naciskiem na różnorodność technik oraz ich praktyczne zastosowanie. To była niezwykła okazja, aby pod okiem doświadczonych praktyków – terapeutów doskonalić swoje umiejętności, co niewątpliwie jest kluczowe dla skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów.

Ostatni dzień warsztatów to już szczyt naszej wspólnej podróży – dzień pełen ćwiczeń z biomasażu, które przygotowały uczestników do egzaminu końcowego, składającego się z części teoretycznej i praktycznej. To był czas, w którym każdy mógł sprawdzić poziom swoich umiejętności i wiedzy, a także otrzymać cenne wskazówki od prowadzących.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, otwartość i chęć nauki. Dzięki Wam nasza szkolna kronika wzbogaciła się o kolejny rozdział, który z pewnością zainspiruje przyszłych słuchaczy do badania i rozwijania swoich pasji w naturoterapii i biomasażu.

Zapraszamy do dalszego śledzenia naszej kroniki i uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach, w tym warsztatach biomasażu, które z radością będziemy organizować dla naszych słuchaczy i absolwentów. Pamiętajmy, że każda chwila spędzona na nauce i rozwoju przyczynia się do budowania lepszego jutra, zarówno dla nas samych, jak i całej naszej społeczności.

❤️ Dziękujemy że z nami jesteście!