KRONIKA : Rozdanie dyplomów – zakończenie nauki na kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata

Wpis z czerwca 2024 roku.

4 czerwca 2024 roku odbyło się wyjątkowe wydarzenie w Szkole Zen Reiki w Polsce, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Był to dzień zakończenia nauki na kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata, podczas którego słuchacze – absolwenci, odebrali swoje długo wyczekiwane dyplomy.

Uroczystość rozpoczęła się od serdecznych powitań i gratulacji dla absolwentów, którzy po miesiącach intensywnej nauki i praktykowania zdobyli niezbędne umiejętności i wiedzę, aby stać się profesjonalnymi naturopatami. Dyplomy wręczał osobiście dyrektor Szkoły Zen Reiki w Polsce, Piotr Dacjusz Górski, który wyraził swoją dumę i radość z osiągnięć nowych naturopatów.

W wydarzeniu wzięli udział również nauczyciele oraz sekretarz szkoły, co dodało spotkaniu dodatkowej wagi i podkreśliło wspólnotowy charakter naszej szkoły. Obecność kadry pedagogicznej była wyrazem uznania dla ciężkiej pracy i zaangażowania wszystkich uczestników zajęć.

Ważnym elementem tego wyjątkowego dnia był krótki koncert gry na misach kryształowych, zaprezentowany przez samego dyrektora szkoły, Piotra Dacjusza Górskiego. Dźwięki mis kryształowych wprowadziły uczestników w stan głębokiego relaksu i harmonii, wzmacniając jednocześnie duchowe i energetyczne połączenie między nimi. Gra na misach kryształowych była symbolicznym akcentem, podkreślającym znaczenie harmonii i równowagi w praktyce naturopatii.

To wydarzenie było nie tylko okazją do świętowania osiągnięć edukacyjnych, ale również do głębszego zrozumienia roli dźwięku i energii w procesie uzdrawiania. Absolwenci kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata opuścili Szkołę Zen Reiki w Polsce nie tylko z dyplomami, ale także z nową wiedzą i doświadczeniami, które będą mogli wykorzystać w swojej przyszłej pracy.

Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy im wielu sukcesów na drodze do promowania zdrowia i dobrego samopoczucia w duchu natury i energii. Jesteśmy pewni, że zdobyta wiedza i umiejętności przyniosą wiele korzyści ich przyszłym klientom.

Osoby, które nie odebrały osobiście dokumentów, otrzymają je pocztą.

Naturopata - zakończenie kursu i odebranie dyplomów - koncert gry na misach kryształowych

Zawodowy kurs – kierunek Terapie Naturalne i Komplementarne – NATUROPATA

Jeśli marzysz o karierze w dziedzinie medycyny naturalnej i chcesz zdobyć specjalistyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, kurs naturopata w Szkole Zen Reiki w Polsce jest idealnym wyborem. Nasz kurs naturopata jest skierowany do osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w zakresie terapii naturalnych i komplementarnych. Dzięki naszemu programowi nauczania zdobędziesz wiedzę i umiejętności na temat różnych metod uzdrawiania, takich jak ziołolecznictwo, dietetyka, akupunktura, masaż. Zdobędziesz niezbędne kompetencje z zakresu: zrozumienie i zastosowanie naturalnych metod terapii, obserwacja i planowanie terapii, promocja zdrowego stylu życia, praktycznego zastosowania technik naturopatycznych, prowadzenia dokumentacji i analizy postępów.

Nasz kurs naturopata oferuje kompleksowe podejście do zdrowia, ucząc jak holistycznie podchodzić do klientów, dbając zarówno o ich ciało, jak i umysł. Program kursu obejmuje zarówno teoretyczne wykłady, jak i praktyczne zajęcia, które pozwolą Ci na zdobycie cennych doświadczeń i pewności w prowadzeniu własnej praktyki naturopatycznej.

W Szkole Zen Reiki w Polsce wierzymy, że każdy ma potencjał, aby stać się wspaniałym naturopatą. Nasz kurs naturopata jest prowadzony przez doświadczonych nauczycieli i praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i pasją z uczestnikami. Po ukończeniu kursu będziesz mógł rozpocząć własną praktykę naturopatyczną, pomagając innym w osiąganiu zdrowia i równowagi.

Zapisz się na nasz kurs naturopata i dołącz do grona profesjonalistów w dziedzinie medycyny naturalnej. Oferujemy wsparcie na każdym etapie nauki oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Zaufaj naszej szkole i zainwestuj w swoją przyszłość jako naturopata.

Nie czekaj, już dziś zarezerwuj swoje miejsce na kursie naturopata w Szkole Zen Reiki w Polsce i rozpocznij swoją podróż do kariery w medycynie naturalnej. Nasz kurs naturopata to klucz do sukcesu i satysfakcji zawodowej.

Dołącz do nas i odkryj, jak wiele możesz osiągnąć dzięki kursowi naturopata w Szkole Zen Reiki w Polsce!