Rekrutacja : Naturopata i Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne™ – Jesień 2024

Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata (kod zawodu: 323009); Parapsychologia Stosowana z Psychotroniką – specjalizacja: Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne™

Już w sierpniu rozpocznie się rekrutacja na dwa kierunki:

1. Terapie Naturalne i Komplementarne – NATUROPATA (kod zawodu 323009);
  2. Parapsychologia Stosowana z Psychotroniką, specjalizacja: Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne™.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025 dla kierunków zawodowych – Naturopata oraz praktyk Uzdrawiania Integracyjno-Psychotronicznego™.

Szkoła Zen Reiki w Polsce to nauka zawodowa dla Naturopaty i Uzdrowiciela na kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne Naturopata oraz Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na prestiżowe kierunki nauki organizowane przez Szkołę Zen Reiki w Polsce. Nasza szkoła działa od 2011 roku i posiada bogate doświadczenie w edukacji i praktyce naturoterapii oraz uzdrawiania. Nasza oferta edukacyjna obejmuje dwa wyjątkowe kierunki, które pozwolą na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy w dziedzinach naturopatii oraz Uzdrawiania Integracyjno-Psychotronicznego™. Rekrutacja rusza po 20 sierpnia 2024.

Dyplomowany Naturopata

Naturopata to kierunek skierowany do osób, które pragną zgłębić tajniki naturopatii i praktykować holistyczne podejście do zdrowia. Naszą szkołę wyróżnia nie tylko doświadczenie ale i wielopoziomowe podejście do naturoterapii, opierające się między innymi na Piramidzie Porządku Naturoterapeutycznego™. Program obejmuje szeroki zakres tematów, w tym:

• podstawy medycyny naturalnej;
  • terapie manualne;
  • fitoterapia;
  • dietetyka i żywienie;
  • aromaterapia;
  • techniki relaksacyjne i medytacyjne.

Nasi wykwalifikowani wykładowcy – praktycy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, zapewnią wszechstronną i praktyczną wiedzę, którą można zastosować w codziennej pracy zawodowej.

Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne

Kierunek Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne™ jest idealny dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje zdolności w technikach i metodach samouzdrawiania oraz badać i praktykować w dziedzinie zjawisk parapsychologicznych i psychotronicznych. Program kierunku obejmuje:

• wprowadzenie do parapsychologii i psychotroniki;
  • badania nad zjawiskami paranormalnymi;
  • techniki i metody pracy z energią;
  • rozwój intuicji i zdolności parapsychicznych;
  • etyka w pracy uzdrowiciela;
  • praktyczne zastosowanie uzdrawiania integracyjno-psychotronicznego w codziennym życiu.

Przygotowanie do pracy z klientem

Nasze dwa główne kierunki nauki przygotowują przyszłych naturopatów i praktyków Uzdrawiania Integracyjno-Psychotronicznego™ do pracy ze swoim klientem na poziomie jego środowiska, zachowań, umiejętności oraz przekonań i tożsamości. Pomagają tym samym w odkryciu sensu i misji swojego życia. To wszystko dzięki wprowadzeniu do programu naszych zajęć narzędzi coachingu naturopatycznego.

Nasza szkoła oferuje wyjątkowe możliwości nauki w inspirującym i wspierającym środowisku, gdzie teoria łączy się z praktyką.

Terminy i forma zajęć

Zajęcia dla kierunków Dyplomowanego Naturopaty oraz Uzdrawiania Integracyjno-Psychotronicznego™ prowadzone są w całości przez Internet, w formie zajęć na żywo. Oznacza to, że w dniu zajęć słuchacz loguje się do aplikacji Teams, gdzie odbywają się wykłady i ćwiczenia w czasie rzeczywistym. Dla osób chętnych oferujemy możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach i warsztatach w formie stacjonarnej w Katowicach.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się w weekend 16 – 17 listopada 2024. Zapewniamy intensywny i angażujący program nauczania dostosowany do potrzeb każdego uczestnika.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o odwiedzenie naszych szczegółowych stron informacyjnych o danym kierunku oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który będzie dostępny po 20 sierpnia na stronie każdego z nich. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zgłaszania swojej kandydatury. Rekrutacja zostanie zamknięta 4 listopada lub gdy osiągnięty zostanie limit miejsc na dany kierunek.

Strony informacyjne kierunków:

Kurs Dyplomowany NaturopataNaturopata

Terapie Naturalne i Komplementarne

Kurs Uzdrawiania Integracyjno-Psychotronicznego

Uzdrawianie

Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl