Jak prowadzone są zajęcia w Szkole Zen Reiki w Polsce

Tu możesz zobaczyć wybrane fotografie z zajęć online – przez Internet oraz stacjonarnie prowadzonych w naszej szkole.

Zajęcia i wykłady przez Internet

Naszym głównym celem jest umożliwienie każdej chętnej osobie rozwoju osobowości oraz zdobycia wiedzy, kształtowania umiejętności i rozwoju uzdolnień w terapiach naturalnych i komplementarnych. Chcemy, aby każdy mógł w jak najbardziej bezpiecznych i komfortowych warunkach uzyskać wiedzę, umiejętności i kwalifikacje w zawodzie naturopaty. Dlatego też główny program nauki na kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne realizujemy w pełni online, poprzez zajęcia na żywo na platformie Teams.

Kurs Dyplomowany NaturopataNaturopata

Terapie Naturalne i Komplementarne

Kurs Uzdrawiania Integracyjno-Psychotronicznego

Uzdrawianie

Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™

Zajęcia stacjonarne w Katowicach i Krakowie

Nie ograniczamy się wyłącznie do zajęć online. Wychodząc naprzeciw naszym słuchaczom oraz chcąc spełniać najwyższe standardy edukacji w zawodzie naturopaty, oferujemy również fakultatywny program nauczania w kontakcie osobistym z nauczycielem podczas zajęć i warsztatów w Katowicach oraz Krakowie. Program ponadprogramowych warsztatów, zajęć i kursów dla naszych słuchaczy i absolwentów został stworzony z myślą o kompleksowym wykształceniu przyszłych praktyków naturoterapii. Chcemy, aby każdy nasz słuchacz osiągnął najlepsze wykształcenie z zakresu terapii naturalnych. Nasze zajęcia stacjonarne pozwalają naszym słuchaczom i absolwentom uzupełnić swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje w zawodzie naturopata.