Kalendarz najbliższych zajęć, kursów i warsztatów

Szkoły Zen Reiki w Polsce – kursy stacjonarne i przez Internet

 

Kursy Metody Reiki

Zajęcia fakultatywne

Kursy Kundalini Reiki®

Warsztaty gabinetowe

Biomasaż

Superwizja

Kursy Soul Body Fusion®

Uczestniczenie w wykładach, zajęciach i warsztatach organizowanych przez Szkołę Zen Reiki w Polsce nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskich i klasycznych metod leczenia. Wiedza i umiejętności praktyczne uzyskane na zajęcia i warsztatach mogą wyłącznie dopełniać leczenie i terapie medycyny akademickiej.


Masz pytania o prowadzonych przez nas kursach?
Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl
tel.: 32 307 47 57

Kalendarz kursów i szkoleń Szkoły Zen Reiki w Polsce

Pobierz kalendarium
kursy i warsztaty stacjonarne 2024


Cieszymy się, że jesteś zainteresowany kursami w Szkole Zen Reiki w Polsce. Zapraszamy cię na kursy, podczas których nauczysz się między innymi Metody Naturalnego Uzdrawiania Reiki, biomasażu, radiestezji, Kundalini Reiki® czy metody Soul Body Fusion®.

W naszej szkole zapewniamy:

  • profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.
  • indywidualne podejście do uczniów i słuchaczy.
  • pełne wsparcie w trakcie nauki oraz po jej zakończeniu.
  • potwierdzenie odbycia kursu lub szkolenia wystawionym przez szkołę dyplomem, certyfikatem lub zaświadczeniem – w zależności od formy kursu i zajęć.

Jesteśmy przekonani, że nasze kursy pozwolą ci na rozwój umiejętności, które mogą ci pomóc w pracy z energią, a także pozwolą na transformację twojego życia i otworzą cię na nowe doświadczenia i możliwości.

Zapraszamy na prowadzone w naszej szkole kursy i szkolenia.