Kalendarz najbliższych zajęć, kursów i warsztatów

Szkoły Zen Reiki w Polsce – kursy stacjonarne i przez Internet

 

Kursy Kundalini Reiki®

Kursy Soul Body Fusion®

Kursy Metody Reiki

Warsztaty gabinetowe

Superwizja

Biomasaż

Zajęcia fakultatywne

Uczestniczenie w wykładach, zajęciach i warsztatach organizowanych przez Szkołę Zen Reiki w Polsce nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskich i klasycznych metod leczenia. Wiedza i umiejętności praktyczne uzyskane na zajęcia i warsztatach mogą wyłącznie dopełniać leczenie i terapie medycyny akademickiej.


Masz pytania o prowadzonych przez nas kursach?
Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl
tel.: 32 307 47 57

Kalendarz kursów i szkoleń Szkoły Zen Reiki w Polsce

Pobierz kalendarium
kursy i warsztaty stacjonarne 2024


Cieszymy się, że jesteś zainteresowany kursami w Szkole Zen Reiki w Polsce. Zapraszamy cię na kursy, podczas których nauczysz się między innymi Metody Naturalnego Uzdrawiania Reiki, biomasażu, radiestezji, Kundalini Reiki® czy metody Soul Body Fusion®.

W naszej szkole zapewniamy:

  • profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.
  • indywidualne podejście do uczniów i słuchaczy.
  • pełne wsparcie w trakcie nauki oraz po jej zakończeniu.
  • potwierdzenie odbycia kursu lub szkolenia wystawionym przez szkołę dyplomem, certyfikatem lub zaświadczeniem – w zależności od formy kursu i zajęć.

Jesteśmy przekonani, że nasze kursy pozwolą ci na rozwój umiejętności, które mogą ci pomóc w pracy z energią, a także pozwolą na transformację twojego życia i otworzą cię na nowe doświadczenia i możliwości.

Zapraszamy na prowadzone w naszej szkole kursy i szkolenia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close