BIOMASAŻ – zajęcia stacjonarne uzupełniające na rok szkolny 2023/2024

zajęcia praktyczne fakultatywne z Biomasażu (kod zawodu 323003)

Zapraszamy na zajęcia z biomasażu przeznaczone dla słuchaczy kierunków terapie naturalne Naturopata oraz Metody Reiki II stopnia. Zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie w Katowicach pod opieką uprawnionych instruktorów i nauczycieli przedmiotu.

Uczestnik zajęć będzie miał możliwość potwierdzić, uzyskać lub uzupełnić swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe jako biomasażysta (kod zawodu 323003).

Dokument uzyskania lub uzupełnienia swojej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych z BIOMASAŻU (kod zawodu 323003) otrzyma słuchacz kierunku terapie naturalne i komplementarne NATUROPATA, który spełni poniższe warunki:

1. Uczestniczenie w zajęciach wprowadzających do biomasażu (online);
  2. Odbycie stacjonarnych zajęć z biomasażu w wymiarze 29 godzin dydaktycznych z frekwencją obecności 100%;
  3. Odbycie praktyk z biomasażu w wymiarze 100 godzin zegarowych;
  4. Uczestniczenie w stacjonarnych zajęciach gabinetowych w minimum jednym wybranym przez siebie terminie (program A i/lub program B).

WAŻNE! Po spełnieniu wymienionych warunków, słuchacz powinien zgłosić prośbę o wystawienie dokumentu potwierdzającego uzyskanie lub uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych z zakresu BIOMASAŻU (kod zawodu 323003). Prośba ta powinna być złożona drogą e-mailową bezpośrednio do sekretariatu szkoły. Dokument ten wydawany jest jedynie na wyraźne żądanie słuchacza co oznacza, że nie jest wystawiany automatycznie po spełnieniu wszystkich warunków.

Najbliższe terminy kursów biomasażu

Termin kursu: 13 – 15 marca 2024 brak wolnych miejsca

Termin dla grup: NAT

WAŻNE INFORMACJE

• na zajęcia należy zabrać dwa ręczniki kąpielowe oraz sprawdzony (bezpieczny dla skóry) krem do twarzy,
  • ubranie powinno być ciepłe, luźne i wygodne. Panie proszone są o luźną bieliznę (możliwość odpięcia biustonosza z tyłu – do masażu grzbietu – prosimy nie ubierać biustonosza sportowego),
  • każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać lekkie (rekomendowane klapki) obuwie zastępcze pod rygorem niewpuszczenia na salę szkoleniową,

Program zajęć / warsztatów praktycznych z biomasażu opracowano tak, aby uzupełniał zajęcia warsztatowe gabinetowe.

Aby dbać o komfort i bezpieczeństwo uczestników zajęć jak i osób prowadzących, osoby które są chore (przeziębienie, grypa) i mają podwyższoną temperaturę ciała lub gorączkę, nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

Biomasaż dzień 1 – od godziny 13.00 do 20.00 (9 h.)

1. Wprowadzenie do biomnasazu;
  2. Techniki stosowane w biomasażu;
  3. Gabinet biomasażu, zasady BHP;
  4. Dokumentacja i karta pacjenta;
  5. Biomasaż w praktyce.

Biomasaż dzień 2 – od godziny 10.00 do 18.00 (10 h.)

1. Wprowadzenie do masażu;
  2. Techniki masażu;
  3. Masaż w praktyce.

Biomasaż dzień 3 – od 10.00 do 18.00 (10 h.)

1. Ćwiczenia z biomasażu;
  2. Egzamin końcowy z biomasażu:
    1. teoretyczny;
    2. praktyczny.

Osoby prowadzące zajęcia:

1. Piotr Dacjusz Górski – biomasażysta, instruktor rekreacji ruchowej;
  2. Łukasz Szewczyk – technik masażysta.

Sprawy organizacyjne

• Miejsce zajęć: Katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 25
  • Wymiar godzinowy (godziny dydaktyczne): 29 godziny warsztatów i 133 godziny praktyk – 100 godzin zegarowych  (razem: 162 godzin dydaktycznych).
  • Maksymalna liczba uczestników zajęć: 8 osób

WAŻNE: Na zajęcia proszę zabrać obuwie zastępcze (pantofle, klapki lub skarpetki). W sali szkoleniowej prosimy nie chodzić boso.

Opłaty za udział w kursie w roku szkolnym 2023 / 2024

• Opłata za zajęcia dla słuchaczy: 450 zł
  • Opłata za zajęcia dla absolwentów szkoły: 450 zł
  • Opłata za zajęcia dla pozostałych osób: 950 zł

• Zapisy i informacja udzielane są w sekretariacie: tel.: 32 307 47 57 lub e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl

• Organizator zajęć stacjonarnych: Szkoła Zen Reiki w Polsce, organ prowadzący Piotr Dacjusz Górski, instytucja szkoleniowa (REGON:  852717907)

WAŻNE: Pierwszeństwo w zapisach na zajęcia z biomasażu mają aktualni słuchacze Szkoły Zen Reiki w Polsce.

Zobacz jakie są zasady udzielania rabatu na niektóre kursy i szkolenia dla aktywnych słuchaczy Szkoły Zen Reiki w Polsce

Fotorelacje z zajęć biomasażu