Tradycyjna medycyna chińska – TCM – zajęcia fakultatywne dla naturopaty

Kurs – tradycyjna medycyna chińska TCM jest fakultatywną częścią kierunku terapie naturalne (Naturopata)
Więcej informacji na stronie: Kurs Naturopata

Kurs tradycyjnej medycyny chińskiej organizowany jest przez Szkołę Zen Reiki w Polsce i jest to kurs zawodowy prowadzony przez Internet.

Dla kogo dedykujemy kurs?
Kurs przeznaczony jest dla osoby która chce poznać zasady tradycyjnej medycyny chińskiej i zacząć je stosować w prowadzonym przez siebie gabinecie terapii naturalnych jako naturopata.

Kierunek tradycyjna medycyna chińska prowadzony jest w ramach zajęć fakultatywnych na kierunku terapie naturalne i komplementarne – NATUROPATA.

Ogólny zarys zajęć fakultatywnych

• podstawowe zasady i reguły yin / yang medycyny chińskiej,
  • siła qi i jej współzależności,
  • teoria pięciu przemian; Wzajemne oddziaływanie,
  • archetypy pięciu przemian; Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal, Woda,
  • kanały energetyczne,
  • akupresura i akupunktura,
  • diagnostyka energetyczna według tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM).

Forma kształcenia:

Kurs tradycyjna medycyna chińska (TCM) jest kursem fakultatywnym dla naturoterapeutów, prowadzonym w systemie samokształcenia kierowanego na odległość z zajęciami online na żywo, ze stałą opieką wykwalifikowanego nauczyciela i instruktora przedmiotu.

Zajęcia prowadzone są w systemie samokształcenia kierowanego – e-learning za pośrednictwem spotkań i konferencji online – zajęcia przez Internet za pośrednictwem udostępnionej przez szkołę aplikacji na komputer, tablet i/lub telefon.

Kurs – tradycyjna medycyna chińska jest fakultatywną częścią kierunku terapie naturalne (Naturopata). Więcej informacji znajdziesz na stronie: Kurs Naturopata lub kontaktując się z sekretariatem.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl