Zgłoszenie na zajęcia fakultatywne dla absolwentów

Formularz przeznaczony jest dla absolwentów Szkoły Zen Reiki w Polsce kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata (NAT).

 

Jako absolwent naszej szkoły, czy interesuje Cię dalsze pogłębianie swojej wiedzy i umiejętności w zakresie terapii naturalnych i komplementarnych? Jeżeli tak to zapraszamy do korzystania z naszych bezpłatnych zajęć, wykładów i szkoleń, dostępnych nie tylko dla obecnych słuchaczy, ale także dla wszystkich absolwentów kierunków oznaczonych jako NAT.

Aby dołączyć, wystarczy dokonać jednorazowego zgłoszenia. Następnie będziemy regularnie informować Cię o organizowanych przez nas zajęciach fakultatywnych i zapraszać do wzięcia w nich udziału.

WAŻNE! Chcielibyśmy przypomnieć, że jedno zgłoszenie wystarczy, aby móc uczestniczyć we wszystkich nadchodzących wydarzeniach. Prosimy więc, by nie wysyłać kilku zgłoszeń dla jednej osoby. Twoje jednorazowe zgłoszenie zapewnia Ci dostęp do regularnych informacji o naszych zajęciach fakultatywnych oraz zaproszeń do udziału w nich.

 

Dziękujemy, że z nami jesteś!


Formularz zgłoszenia

  Wysyłając to zgłoszenie oświadczam, że znam i akceptuję
  Zasady Przetwarzania Danych Osobowych w Szkole Zen Reiki w Polsce.

  Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przekazane nam za pośrednictwem tego formularza będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Zen Reiki w Polsce.

  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Treść pełnej klauzuli informacyjnej jest dostępna pod adresem www https://zenreiki.szkola.pl/zasady-przetwarzania-danych-osobowych/

  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close