Zgłoszenie na zajęcia fakultatywne dla absolwentów

Formularz przeznaczony jest dla absolwentów Szkoły Zen Reiki w Polsce kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata (NAT).

 

Jesteś absolwentem szkoły i nadal chcesz pogłębiać swoją wiedzę umiejętności i kwalifikacje zawodowe w terapiach naturalnych i komplementarnych? Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych zajęć, wykładów i szkoleń w których mogą uczestniczyć nie tylko obecni słuchacze, ale również (od 2023 roku) nasi absolwenci.

Wybierz interesujący temat zajęć i prześlij swoje zgłoszenie. W zajęciach będziesz uczestniczyć jako nasz wyjątkowy gość, absolwent Szkoły Zen Reiki w Polsce.

WAŻNE: W odpowiedzi na otrzymane zgłoszenie, w dniu zajęć wyślemy dane do logowania na spotkanie w Teams.

Dziękujemy że z nami jesteś!


Formularz zgłoszenia

    Wysyłając to zgłoszenie oświadczam, że znam i akceptuję
    Zasady Przetwarzania Danych Osobowych w Szkole Zen Reiki w Polsce.

    Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe przekazane nam za pośrednictwem tego formularza będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Zen Reiki w Polsce.

    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

    Treść pełnej klauzuli informacyjnej jest dostępna pod adresem www https://zenreiki.szkola.pl/zasady-przetwarzania-danych-osobowych/