Soul Body Fusion® w Szkole Zen Reiki w Polsce – Katowice


Każdy z nas ma wpływ na jakość swojego życia – zdrowie, samopoczucie i duchową pełnię. 
Soul Body Fusion® to prosta i bezpieczna metoda przywracania balansu pomiędzy ciałem a duchem na poziomie komórkowym. Poprzez dokonanie fuzji, które rozumiane jest jako scalenie, zintegrowanie, połączenie, aktywowany jest proces, który łączy wyższe częstotliwości ducha z naszym ciałem.

Dzięki metodzie Soul Body Fusion® mamy dostęp do brakującego elementu, od którego zależy nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Elementu, który jest niezbędny w pracy każdego naturopaty, który pozwala połączyć na nowo ciało, umysł i ducha.

Czym jest Soul Body Fusion® (skrót SBF)?

Soul Body Fusion® to proces, który ponownie wyrównuje energię ciała na poziomie komórkowym z najwyższymi (dostępnymi na ten moment) częstotliwościami światła, jakie możemy w sposób bezpieczny otrzymać i zachować. Można śmiało powiedzieć, że SBF pozwala ucieleśnić swoją boskość, dlatego jest pierwszym krokiem do głębokiego uzdrowienia i szybkiego, bezpiecznego rozwoju duchowego.

Soul Body Fusion® – dlaczego potrzebujemy fuzji teraz?

Szczególnie dziś, w trudnych momentach gdy świat jest w lęku i permanentnym stresie, zatracamy pełną moc i siłę (w obecności) naszego ducha. Kiedy nasze ciało i duch są od siebie oddzielone, kiedy nie zachodzi między nimi fuzja (komunikacja, rozmowa, porozumienie), nie możemy w pełni lub wcale doświadczać naszej boskości.

Nasze życiowe traumy, nadużycia, liczne rozczarowania, mogą powodować brak synchronizacji częstotliwości energetycznych naszego ducha i ciała. Metoda Soul Body Fuzion® pozwala w pełni doświadczać obecności i zintegrowania ze swoim duchowym JA. Wykonywane fuzje są potężnym procesem umożliwiającym głębokie zmiany w życiu, uzdrowienie fizyczne i emocjonalne, poczucie uziemienia i pełną spójność na poziomie ciała, umysłu i ducha.

Soul Body Fusion® jest z nami w Katowicach. W Szkole Zen Reiki w Polsce prowadzone są certyfikowane, stacjonarne kursy Soul Body Fusion®. Szczegółowy grafik kursów znajduje się na stronach szkoły w zakładce kursy i szkolenia Soul Body Fusion® Katowice.