KRONIKA : Kursy Wakacyjne lipiec 2023

Wpis z lipca 2023 roku.

W lipcu 2023 roku w Szkole Zen Reiki w Polsce odbyły się wakacyjne kursy celem których było podniesienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych naszych słuchaczy i absolwentów kierunku terapie naturalne – Naturopata. W wakacyjnych kursach wzięli również udział słuchacze i absolwenci kierunku parapsychologia stosowana z psychotroniką.

Krótkoterminowe, zaawansowane kursy wakacyjne w Szkole Zen Reiki w Polsce odbyły się w centrum Katowic i trwały cały tydzień. W zajęciach z radiestezji, mindfulness, masażu dźwiękiem mis oraz masażu relaksacyjnego wzięło udział 28 osób. Kursy odbywały się w małych grupach od 6 do 8 osób co dało możliwość naszym nauczycielom indywidualne i holistyczne podejście do każdego z uczestników.

W lipcu odbyły się kursy z:

  • radiestezji terapeutycznej i teleradiestezji;
  • mindfulness – treningu uważności w gabinecie naturopaty;
  • masażu dźwiękiem mis – 1 stopień (podstawowy);
  • klasycznego masażu relaksacyjnego z kosmetycznym masażem twarzy.

W sierpniu nasi słuchacze i absolwenci będą mogli uzyskaj lub uzupełnij swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe z: radiestezji terapeutycznej i teleradiestezji, klasycznego masażu relaksacyjnego z kosmetycznym masażem twarzy oraz terapii kranio – sakralnej dla naturopaty.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z lipcowych kursów