Rekrutacja Jesień 2023

Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata (kod zawodu: 323009); Parapsychologia Stosowana z Psychotroniką – specjalizacja: Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne™

Już w sierpniu i wrześniu rozpocznie się proces rekrutacyjny na kierunki:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny 2023/2024.

Rekrutacja na kursy: Naturopata oraz Parapsychologia - Uzdrawianie Integracyjno PsychotroniczneKIERUNEK : Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata (kod zawodu 323009)

Już 28 sierpnia rusza rekrutacja na kierunek Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata. Jest to kierunek ogólnokształcący pozwalający uzyskaj lub uzupełnić swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje zawodowe w zawodzie Naturopata.

Kierunek dedykowany jest osobom, które chcą przygotować się do wykonywania zawodu naturopata (kod zawodu 323009) poznając między innymi takie metody naturoterapii jak:

• dieta,
  • ziołolecznictwo,
  • suplementacja,
  • wodolecznictwo,
  • homeopatia,
  • radiestezja,
  • arteterapia,
  • biomasaż,
  • praca z energią,
  • terapie relaksacyjne,
  • (pełen zakres przedmiotów znajdziesz na stronie informacyjnej kierunku).

Słuchacz podczas trwania nauki potwierdza lub uzyskuje wiedzę, umiejętności i kwalifikacje przydatne w prowadzeniu swojego gabinetu terapii naturalnych.

Nasz program zapewnia słuchaczom wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby stać się profesjonalnym, zawodowym naturopatą.

Szkoła Zen Reiki w Polsce to:

• 12 lat doświadczenia w edukacji o terapiach naturalnych i komplementarnych;
  • kompleksowe podejście do terapii naturalnej, łączące w sobie wiedzę z dziedziny medycyny wschodniej i zachodniej;
  • instruktorzy i nauczyciele, którzy dzielą się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem;
  • praktyczne szkolenia i warsztaty, aby nasi słuchacze mogli zdobyć doświadczenie i umiejętności w pracy z pacjentami;
  • zajęcia fakultatywne online, pogłębiające i poszerzające wiedzę z terapii naturalnych;
  • indywidualne podejście do nauki, aby dopasować program do potrzeb i celów naszych słuchaczy.

KIERUNEK : Parapsychologia Stosowana z Psychotroniką, specjalizacja: Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne

15 września rusza rekrutacja na kierunek Parapsychologia Stosowana z Psychotroniką o specjalizacji: Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne.

Ten wyjątkowy kierunek, który trwa 12 miesięcy, pozwala poznać niezwykłe techniki i narzędzia integrujące ciało, umysł i ducha w podejściu psychotronicznym.

Kierunek Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne© dedykowany jest:

• osobom, które dopiero poznają parapsychologię i chcą uzyskać wiedzę, umiejętności i kwalifikacje przydatne w prowadzeniu swojego gabinetu parapsychologiczno – psychotronicznego,
  • parapsychologom i psychotronikom, którzy ukończyli kierunki ogólnokształcące i chcą ukierunkować swoją praktykę na Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne™.

Podczas trwania zajęć poruszane są tematy z takich obszarów jak:

• uzdrawianie duchowe,
  • psychobiologia,
  • psychologia,
  • anatomia energetyczna,
  • tradycyjna medycyna chińska,
  • feng shui,
  • czakroterapia,
  • energia reiki,
  • hipnoza,
  • wizualizacja medyczna i twórcza,
  • radiestezja terapeutyczna i teleradiestezja,
  • biomasaż,
  • symbolika,
  • ustawienia systemowe,
  • coaching.

Pełen zakres przedmiotów znajdziesz na stronie informacyjnej kierunku: Parapsychologia Stosowana z Psychotroniką o specjalizacji: Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne.

Nasz program zapewnia słuchaczom wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby stać się profesjonalnym, zawodowym parapsychologiem / psychotronikiem.

Kurs jest prowadzony przez doświadczonych nauczycieli, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich zdolności parapsychologicznych i chcą pomagać sobie i innym.

Szkoła Zen Reiki w Polsce to:

• 12 lat doświadczenia w edukacji o terapiach naturalnych i komplementarnych;
  • kompleksowe podejście do parapsychologii i psychotroniki;
  • Instruktorzy i nauczyciele, którzy dzielą się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem;
  • Praktyczne szkolenia i warsztaty, aby nasi słuchacze mogli zdobyć doświadczenie i umiejętności w pracy z pacjentami;
  • zajęcia fakultatywne pogłębiające i poszerzające wiedzę z terapii naturalnych;

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

e-mail: sekretariat@zenreiki.edu.pl