KOMUNIKAT : Konsultacje Superwizyjne – stacjonarne dla grupy PAR A

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 marca 2024 w Katowicach, Szkoła Zen Reiki w Polsce zorganizuje dodatkowe i nieobowiązkowe konsultacje superwizyjne dla słuchaczy kierunku Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne™. To wyjątkowa okazja, by pogłębić swoją wiedzę i umiejętności pod kierunkiem doświadczonych ekspertów.

Konsultacje odbędą się w godzinach od 15.00 do 18.00 i poświęcone będą badaniu oraz analizie systemu energetycznego człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem ciał widmowych oraz ośrodków energetycznych – czakr. Jest to doskonała okazja do zrozumienia bardziej złożonych aspektów pracy z energią i sposobów jej harmonizacji.

Udział w konsultacjach jest bezpłatny dla wszystkich słuchaczy kierunku Uzdrawianie Integracyjno-Psychotroniczne™, oznaczenie grupy PAR A. Zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Ze względu na warsztatowy charakter spotkania i konieczność zapewnienia optymalnych warunków pracy, prosimy o potwierdzenie udziału e-mailem (p.gorski@zenreiki.edu.pl). Pragniemy zachować kameralną atmosferę spotkania, aby zapewnić indywidualne podejście do każdego uczestnika i utrzymać wysoką efektywność konsultacji.

Prosimy o wysłanie potwierdzenia swojego udziału na adres e-mailowy (p.gorski@zenreiki.edu.pl). Będzie to dla nas sygnał, że możemy na Państwa liczyć, oraz pomoże nam lepiej zorganizować spotkanie, by każdy uczestnik mógł w pełni skorzystać z oferowanej wiedzy i praktyki.

Czekamy na Państwa z niecierpliwością, gotowi na wspólną podróż w głąb wiedzy o Uzdrawianiu Integracyjno-Psychotronicznym™. To będzie czas pełen inspiracji i praktycznej nauki, który z pewnością wzbogaci Państwa umiejętności i pozwoli spojrzeć na proces uzdrawiania z nowej perspektywy.

Do zobaczenia w Katowicach!

Szkoła Zen Reiki w Polsce