KRONIKA : Szkoła Zen Reiki w Polsce na nowej ścieżce rozwoju – The Center for Reiki Research

Szkoła Zen Reiki w Polsce na nowej ścieżce rozwoju – The Center for Reiki ResearchWpis z kwietnia 2024 roku.

Z wielką radością informujemy, że Szkoła Zen Reiki w Polsce, pod kierownictwem Piotra Dacjusza Górskiego, od marca 2024 roku stała się zawodowym członkiem The Center for Reiki Research (CRR) – organizacji zrzeszającej naukowców, badaczy i praktyków z całego świata, skupiających się na badaniach nad Metodą Reiki.

Dlaczego to jest takie ważne?

Medycyna naturalna i Metoda Reiki, praktykowane od tysiącleci, są nie tylko bogactwem ludzkich tradycji uzdrawiających, ale także nieustającym źródłem inspiracji dla osób poszukujących naturalnych metod poprawy zdrowia i samopoczucia. Mimo że metody te mogą wzbudzać kontrowersje, coraz więcej badań naukowych potwierdza ich skuteczność w promowaniu zdrowia i ogólnego dobrostanu.

Co oznacza nasze członkostwo?

Dzięki członkostwu w CRR, Szkoła Zen Reiki w Polsce zyskuje dostęp do najnowszych badań i odkryć w dziedzinie Metody Reiki, otwierając przed nami wyjątkową możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju naukowym i praktycznym wykorzystaniu tej metody oraz szeroko pojętej medycyny naturalnej. To partnerstwo umożliwia nam nie tylko wzbogacenie naszego programu edukacyjnego, ale także zwiększenie świadomości i akceptacji Metody Reiki jako wartościowego narzędzia wspierającego zdrowie i dobrostan.

Nasze zobowiązania

Przyjmując członkostwo w CRR, zobowiązujemy się do promowania najwyższych standardów praktyk Metody Reiki oraz wspierania badań naukowych, które ukazują jej skuteczność, bezpieczeństwo, i jeszcze nie w pełni doceniany potencjał. Jesteśmy przekonani, że naukowe podejście może otworzyć nowe drogi dla jej akceptacji i rozwoju, wpisując się w naszą misję promowania zdrowia, dobrostanu oraz rozwoju osobistego i duchowego.

Dziękujemy, że jesteś z nami na tej wyjątkowej drodze rozwoju. Twoje wsparcie i zaangażowanie są dla nas nieocenione w dążeniu do promowania zdrowia, dobrostanu oraz rozwoju osobistego i duchowego w naszej społeczności.