KOMUNIKAT : Warsztaty gabinetowe dla naturopatów i zajęcia z biomasażu – Katowice, marzec – maj 2024

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich naszych słuchaczy i absolwentów kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne Naturopata na nadchodzące zajęcia z biomasażu oraz gabinetu terapii naturalnych.

Zajęcia gabinetowe dla naturopatów

  • Program A: 3 – 5 kwietnia 2024
  • Program B: 1 – 3 maja 2024

Nasze warsztaty gabinetowe dla naturopatów to wyjątkowa okazja do zgłębienia wiedzy i umiejętności z zakresu naturalnych metod leczenia. W programie znajdą Państwo szereg praktycznych zajęć i wykładów, które pozwolą na wszechstronny rozwój w zawodzie naturopaty.

Zajęcia z biomasażu

  • Termin: 13 – 15 marca 2024

Zajęcia z biomasażu w naszej szkole to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w zakresie technik masażu i relaksacji. Zapewniamy profesjonalne szkolenie w przyjaznej i wspierającej atmosferze, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tych inspirujących i edukacyjnych warsztatach. Udział w nich to nie tylko możliwość nauki od najlepszych, ale również okazja do wymiany doświadczeń z innymi praktykującymi oraz poszerzenia swojej sieci zawodowej.

Więcej informacji o zajęciach:

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i odkrycia pełni potencjału, jaki oferuje medycyna naturalna i biomasaż.