Sukces Absolwentów kierunku NATUROPATA

– Szkoła Zen Reiki w Polsce liderem w edukacji naturoterapii

Wpis z maja 2024 roku.

Z wielką dumą i głębokim uznaniem, Szkoła Zen Reiki w Polsce ogłasza zakończenie nauki przez naszych wyjątkowych słuchaczy z grupy NAT D. Dnia 28 kwietnia 2024 roku, nasi absolwenci kierunku Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata (kod zawodu: 323009) przystąpili do egzaminu końcowego, demonstrując nie tylko dogłębną wiedzę, ale również umiejętności, kompetencje i kwalifikacje niezbędne do zdobycia zawodu naturopaty. Przez blisko dwa lata, od października 2022, nasi słuchacze z pasją i zaangażowaniem zgłębiali tajniki szerokiego spektrum terapii naturalnych i komplementarnych, od ziołolecznictwa po techniki mindfulness, od energetycznej anatomii według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, po hydroterapię i krenoterapię.

Nasi absolwenci kierunku naturopatii wykazali się niezwykłą determinacją w dążeniu do doskonałości, zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Ich zdolność do wspierania osób potrzebujących wsparcia poprzez zastosowanie naturalnych metod, świadczy o głębokim zrozumieniu, że zdrowie to harmonia ciała, umysłu i ducha, a nie tylko brak choroby.

Dzisiaj, z radością obserwujemy, jak nasi absolwenci szkoły naturoterapii są gotowi wkroczyć w świat jako ambasadorowie zdrowego stylu życia, promując idee, które nauczaliśmy. Jako specjaliści naturopatii, będą nie tylko podnosić jakość życia swoich klientów, ale również edukować społeczności na temat wartości naturoterapii. Ich przyszłość rysuje się jako droga pełna możliwości do promowania harmonii między ciałem, umysłem i duchem.

Niech ten czas spędzony w murach naszej szkoły terapii naturalnych będzie dla nich nie tylko okresem nauki, ale przede wszystkim czasem głębokiego rozwoju osobistego i duchowego. Dziękujemy Wam, nasi drodzy absolwenci, za wasze zaangażowanie, pracowitość i pasję. Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy wspierać Was w tej transformacyjnej podróży ku zdobyciu zawodu naturopaty.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy również do naszych wykładowców i pracowników Szkoły Zen Reiki w Polsce, którzy z niezłomną pasją i zaangażowaniem dzielili się swoją wiedzą, inspirując i motywując naszych słuchaczy do ciągłego rozwoju i poszukiwania głębszego sensu w praktykach naturopatycznych.

Z nadzieją i optymizmem patrzymy w przyszłość, wierząc, że nasi absolwenci będą światłem dla innych, prowadząc ich ku zdrowszemu, bardziej świadomemu życiu.

Szkoła Zen Reiki w Polsce – Twoje miejsce na mapie zdrowia i edukacji


Poznaj naszą pełną ofertę edukacyjną w Szkole Zen Reiki w Polsce:

Kurs Naturoterapii – zgłębiaj tajniki naturalnych metod samouzdrawiania i wspierania zdrowia w ramach naszego kompleksowego kursu. Uczestnicy nauczą się udzielać porad dotyczących zdrowego stylu życia oraz prowadzić terapeutyczne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rozwijaj umiejętności z zakresu towaroznawstwa zielarskiego i prowadź działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Kurs dla Naturopaty – zostań dyplomowanym specjalistą naturopatii dzięki naszemu profesjonalnemu programowi szkoleniowemu. Kurs przygotuje cię do efektywnego stosowania wspierających i naturalnych metod terapeutycznych takich jak ziołolecznictwo, akupresura, i hydroterapia. Rozwijaj swoją świadomość zawodową i zdobywaj umiejętności niezbędne do kierowania placówką terapii naturalnych.

Kurs online – ucz się z dowolnego miejsca na świecie dzięki naszym elastycznym opcjom online. Oferujemy dostęp do wiedzy bez ograniczeń, co umożliwia zdobywanie kompetencji w zakresie naturopatii i terapii naturalnych z każdego miejsca na ziemi.

Zajęcia stacjonarne – dołącz do nas w Szkole Zen Reiki w Polsce, gdzie oferujemy bezpośrednie, praktyczne warsztaty i sesje edukacyjne. Rozwijaj umiejętności praktyczne przez bezpośrednie zaangażowanie w techniki energetyzacyjne i biomasaż.

Kompetencje, które zdobędziesz uczestnicząc w naszych kursach – naturopata:

  • Wiedza: zrozumiesz i nauczysz się zastosować naturalne metody terapii, takie jak ziołolecznictwo, dietoterapia, homeopatia, coaching.
  • Umiejętności: opanujesz praktyczne zastosowanie technik naturopatycznych, takich jak refleksoterapia, masaż a także nauczysz się prowadzenia dokumentacji i analizy postępów terapii.
  • Kompetencje społeczne: rozwiniesz empatię i szacunek wobec klientów, a także umiejętności pracy zespołowej i interdyscyplinarnej współpracy.

Dowiedz się więcej i zapisz się już dziś – Odwiedź naszą stronę rekrutacji na kierunek Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym sekretariatem. Czekamy na ciebie, aby wspólnie odkrywać ścieżki zdrowia i dobrostanu. Nasze kursy dostarczają kompleksowej wiedzy i umiejętności potrzebnych do wsparcia i poprawy dobrostanu klientów, poszerzając perspektywy zawodowe uczestników.