KRONIKA : Nowe wydanie Polskiego Magazynu Reiki – Lato 2024

Wpis z czerwca 2024 roku.

Z ogromną radością informujemy, że w czerwcu ukazał się nowy numer Polskiego Magazynu Reiki. To wyjątkowe czasopismo od 2016 roku łączy naszą społeczność Słuchaczy, Absolwentów oraz Przyjaciół Szkoły Zen Reiki w Polsce, oferując platformę wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z Metodą Reiki oraz naturoterapią.

Nasze wydania, dostępne zarówno w formie drukowanej (ISSN: 2451-3679), jak i elektronicznej (ISSN: 2451-3318), odzwierciedlają bogactwo praktyk i wiedzy, które wspierają duchowy rozwój i zdrowie naszych czytelników. Pierwszy numer DEMO, wydany 8 sierpnia 2016 roku, rozpoczął tę wspaniałą podróż, a teraz, w wydaniu Lato 2024, kontynuujemy naszą misję z jeszcze większym zaangażowaniem.

W najnowszym numerze skupiliśmy się na różnorodnych aspektach terapii naturalnych, od bioenergoterapii po świadome zarządzanie emocjami. Nasze artykuły, pisane przez nauczycieli oraz słuchaczy naszej szkoły, mają na celu nie tylko poszerzanie Waszej wiedzy, ale również inspirowanie do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Znajdziecie tu wiele praktycznych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia, diety oraz technik terapeutycznych wspierających równowagę ciała i umysłu.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na artykuły dotyczące technik relaksacyjnych, mindfulness oraz świadomego zarządzania stresem, które mogą pomóc w poprawie zdrowia psychicznego. Jednym z kluczowych tematów jest nowelizacja Kodeksu Etyki Absolwentów i Praktyków Terapii Naturalnych i Komplementarnych, która podkreśla nasze zaangażowanie w utrzymywanie najwyższych standardów etycznych i profesjonalnych.

Z radością dzielimy się również wspaniałą nowiną – Szkoła Zen Reiki w Polsce stała się oficjalnym członkiem The Center for Reiki Research (CRR). To członkostwo otwiera nam dostęp do najnowszych badań i zasobów, które wzbogacą nasze programy nauczania.

Nie zapominamy także o nadchodzącej jesiennej rekrutacji. Rozpoczynamy nabór na kierunki Uzdrawianie Integracyjno – Psychotroniczne™ oraz Terapie Naturalne i Komplementarne – Naturopata. To wyjątkowa okazja, aby dołączyć do naszej społeczności i zdobyć wiedzę oraz umiejętności, które pomogą Wam w profesjonalnym i osobistym rozwoju.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie. To dzięki Wam możemy nadal promować zdrowie, dobrostan oraz rozwój osobisty i duchowy w naszej polskiej społeczności. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie w tym numerze coś dla siebie i że nasze artykuły staną się inspiracją do dalszych poszukiwań i samorozwoju.

Tytuły artykułów w wydaniu Lato 2024:

  • Etyka i duchowość w codziennych decyzjach. Jak decyzje kształtują naszą duchową ścieżkę – Piotr Dacjusz Górski
  • Znaczenie wsparcia emocjonalnego i społecznego w praktyce zawodowej naturopaty
  • Szkoła Zen Reiki w Polsce dołącza do The Center for Reiki Research (CRR)
  • Sylwetki Absolwentów Szkoły Zen Reiki w Polsce
  • Między nauką a wiarą – Kornel Kisała
  • Totalna Biologia w naturoterapii – jak postrzegać chorobę? – Przemysław Chrzęstek
  • Stres i jak sobie z nim radzić – praktyka w gabinecie naturopaty
  • Piramida Porządku Naturoterapeutycznego™

Zapraszamy do lektury i życzymy inspirujących chwil z Polskim Magazynem Reiki!

Najnowszy numer Polskiego Magazynu Reiki ściągniesz bezpłatnie z naszej strony: https://zenreiki.szkola.pl/polski-magazyn-reiki/

Polski Magazyn Reiki - nowy numer Lato 2024