Czytelnia Szkoły Zen Reiki w Polsce w Katowicach

Zapraszamy wszystkich słuchaczy oraz absolwentów Szkoły Zen Reiki w Polsce do szkolnej biblioteki i czytelni, która mieści się w Katowicach.

W bibliotece znajdują się książki oraz publikacje między innymi z bibliografii kierunków terapie naturalne i komplementarne oraz parapsychologii stosowanej z psychotroniką.

W bibliotece znajdują się różne pozycje między innymi z takich działów jak naturopatia, parapsychologia, psychotronika, coaching, psychologia, energoterapia, reiki, tradycyjna medycyna chińska, homeopatia, radiestezja czy dywinacja.

  • szkolna biblioteka jest wciąż poszerzana o nowe pozycje,
  • literatura dostępna w naszej bibliotece jest polskojęzyczna,
  • korzystanie z czytelni jest bezpłatne.

Udostępnienie czytelni zaplanowane jest na wiosnę 2023 – zapraszamy.

Osoby które nie mogą odwiedzić nas osobiście zapraszamy do lektury elektronicznego dziennika artykułów, wykładów i prac dyplomowych nauczycieli i słuchaczy szkoły dostępnego tutaj: Biblioteka artykułów Szkoły Zen Reiki w Polsce.