Czytelnia Szkoły Zen Reiki w Polsce w Katowicach

Zapraszamy wszystkich słuchaczy oraz absolwentów Szkoły Zen Reiki w Polsce do szkolnej czytelni, która mieści się w Katowicach (Śródmieście, koło PKP).

W bibliotece znajdują się książki oraz publikacje między innymi z bibliografii kierunków terapie naturalne i komplementarne oraz parapsychologii stosowanej z psychotroniką.

W bibliotece znajdują się różne pozycje między innymi z takich działów jak naturopatia, parapsychologia, psychotronika, coaching, psychologia, energoterapia, reiki, tradycyjna medycyna chińska, homeopatia, radiestezja czy dywinacja.

W bibliotece przechowujemy ponadto od 2016 roku prace dyplomowe naszych absolwentów oraz archiwalne numery Polskiego Magazynu Reiki.

• Szkolna biblioteka jest wciąż poszerzana o nowe pozycje;
  • Literatura dostępna w naszej bibliotece jest polskojęzyczna;
  • Korzystanie z czytelni jest bezpłatne.

Szkoła nie wypożycza książek do domu. Czytanie i przeglądanie zbioru możliwe jest wyłącznie w naszej czytelni.

Osoby które nie mogą odwiedzić nas osobiście zapraszamy do lektury elektronicznego dziennika artykułów, wykładów i prac dyplomowych nauczycieli i słuchaczy szkoły dostępnego tutaj: Biblioteka artykułów Szkoły Zen Reiki w Polsce.